Výlety v Molosu

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

3 zájezdů

Tipy na výlet v Molosu

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Lodní výlet

Celodenní výlet na vlnách Egejského moře (cca 10:00 - 17:30 hod.). Orientační cena výletu cca 62€/osoba, v ceně výletu je zahrnut oběd, snacky, ouzo a víno.

Okružní výlet kolem ostrova

V rámci tohoto výletu budete mít možnost obdivovat přírodní krásy ostrova. Během výletu navštívíte krásné pláže, např. Kira Panagia, Atsitsa, Agios Fokas, Pefkos, Acherounes, Kalamitsa atd. s možností relaxace a koupání v křišťálově čisté vodě. Součástí výletu je také zástávka v plážové taverně s nabídkou místních specialit (strava není zahrnuta v ceně výletu). Orientační cena výletu cca 50€/osoba.

Poznávání města Skyros (Chora)

Pěší procházka po dlážděných ulicích tradičního městečka Skyros (Chora). Jedinečná příležitost objevit ostrovní kulturu, nespočet kaplí, folklorní muzeum Faltaits, archeologické muzeum a byzantský klášter sv. Jiří, který dominuje vrcholu kopce města Skyros společně s benátským hradem. Orientační cena výletu cca 30€/osoba.

ANGELA

6.června 11 dní Bez stravování
-14%
23 727 / os.

MELIKARI

6.června 11 dní Snídaně
-14%
24 673 / os.

TIEPOLO

6.června 11 dní Bez stravování
-14%
25 533 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu