Nei Pori na Olympské riviéře

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Nei Pori zamilujete:

Nei Pori vás ohromí svou rozlehlou písčitou pláží, která si za svou čistotu a servis vysloužila Modrou vlajku EU.

Na plážích objevíte spoustu možností sportovního vyžití. Půjčí vám tu šlapadla, svezete se na vodních lyžích nebo vyzkoušíte parasailing.

V každé denní i noční době tu budete mít o zábavu postaráno. Hlavní třída je totiž posetá obchůdky, kavárnami, restauracemi, bary a nočními kluby.

Poznejte Nei Pori

Nedaleko božského Olympu, jen pár kilometrů od populárního letoviska Leptokaria, leží Nei Pori. Moderní letovisko vám naservíruje vyvážený mix sportu, zábavy i atrakcí pro děti. Ohromí vás místní rozlehlá písčitá pláž s krásně čistou vodou a rodiny s dětmi si budou pochvalovat parádní dětská hřiště i místní lunapark. Dospěláci ocení pestrý výběr obchůdků, kaváren, restaurací, barů a nočních klubů, které lemují hlavní třídu. Živo je tu v každou denní i noční dobu. Jednou týdně se ve městě poblíž kostela konají tradiční trhy, na kterých nakoupíte jak čerstvé ovoce a zeleninu, tak typické místní produkty. A pokud budete chtít vyrazit mimo letovisko, sveze vás turistický vláček do sousedního Platamonas, jež v dálce na kopci střeží majestátní hrad z 13. století.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

EFI

28.července 8 dní Bez stravování
-3%
16 919 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu