Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Neos Panteleimon na Olympské riviéře

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Neos Panteleimon zamilujete:

Na dlouhé písčité pláži prolenošíte klidně celé dny, a až vás začne lehátko tlačit, vyzkoušíte nějakou více či méně adrenalinovou aktivitu ve vodě.

Moře je zde čisté, a hlavně krásně vyhřáté. Slunce tu na vrcholu sezóny svítí i více než 12 hodin denně, takže voda v moři mívá nádherných 25 °C.

Život tu plyne svým vlastním tempem a pohodovou atmosféru je cítit ve vzduchu. Celý svět se tu točí jen kolem tří věcí: slunce, moře, pláž.

Poznejte Neos Panteleimon

Neos Panteleimon je poklidné letovisko na Olympské riviéře, jen pár kilometrů od živějšího Platamonas. Nenajdete tady žádné okázalé hotely ani rozburácené kluby, sem se jezdí relaxovat a čerpat energii z hřejivého řeckého slunce. Dny tu rádi prolenošíte na dlouhé písčité pláži a plážové lehátko dobrovolně vyměníte snad jen za prostřený stůl v místní taverně. Za zábavou vás sveze turistický vláček do sousedního Platamonas, kde po setmění ožívají kluby. Letovisko ale stojí za návštěvu i během dne. Tamní pláž je pokrytá pískem s občasnými kamínky a za mimořádnou čistotu a služby ji Evropská unie pravidelně oceňuje Modrou vlajkou. Vyberete si tam z nabídky vodních sportů, půjčí vám šlapadla, lodičky nebo kanoe.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

SAN PANTELEIMON

1.června 11 dní All inclusive
-8%
25 015 / os.