••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Mamma Mia

Výlet ve stopách filmu Mamma Mia začíná v hlavní městě Skopelos. Následuje přejezd a návštěva vesnice Neo Klima - Elios. Nechybí ani zastávka v kostele Agios Ioannis, kde se natáčely neslavnější scény z filmu. Celý výlet je zakončený koupáním na pláži Kastani Beach.

Ostrov Alonissos

Lodní výlet, během kterého navštívíte ostrov Alonissos s národním parkem Marine, kde Vám představí vzácného tvora – tuleně. Západně od přístavu Patitiri se nalézá staré město Palia-Alonissos. Po procházce městem se vydáte na jednu z mnoha krásných pláží.

AFRODITE

19.července 12 dní Snídaně
-8%
21 979 / os.

PANORMOS BEACH

19.července 12 dní Snídaně
-12%
27 131 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu