SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 12.

Skopelos

Vše o ostrově z muzikálu Mamma Mia

4 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Skopelos

Skopelos jako zelená perla Sporad byl kulisou pro natáčení muzikálu Mamma Mia. Prožijete tu dovolenou jako z filmu. Doslova.

Vyberete si z malých a divokých pláží nebo z velkých se zlatavým a bílým pískem. Všude pak oceníte pozvolný vstup do moře.

Nejzelenější ostrov v Řecku pokrývají ze 70 % husté borovicové lesy. Ty spolu s průzračným mořem vytvářejí neopakovatelné scenérie.

O Skopelosu

Skopelos najdete uprostřed průzračných vod Egejského moře. Je to krásný hornatý ostrov s hustým zalesněním. Vévodí mu vrcholy Delphi (680 m n. m.) a Palouki (566 m n. m.) a krajkoví skal u pobřeží přechází v široké zálivy a menší zátoky. Zdejší vyhlášené pláže nabízejí křišťálově průzračnou vodu, písek i kamínky a téměř všude ucítíte osvěžující vůni borovic. Užijete si koupání na odlehlých plážích, ale určitě se vám zalíbí i na těch větších a snáze přístupných. Většina společenského života se odehrává v hlavním městě. Úzkými křivolakými uličkami se tu vydržíte procházet klidně celé odpoledne a až vás nohy přestanou nést, odpočinete si v některé z místních taveren. Za kulinářskými zážitky se vypravte do druhého největšího města ostrova – do Glossy. Vychutnáte si tu dary moře, kozí sýr a popijete tradiční místní víno. Glossa vás nadchne také malebnými výhledy na moře a na okolní ostrovy, leží totiž vysoko v kopcích a je odtud náramný výhled.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Skopelosu

Fotogalerie

PANORMOS BEACH

8.června 11 dní Snídaně
-14%
20 631 / os.

ANNA

8.června 11 dní Bez stravování
-14%
15 815 / os.

AFRODITE

8.června 11 dní Snídaně
-14%
17 105 / os.

BLUE GREEN BAY

8.června 11 dní Snídaně
-14%
29 145 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu