OLIVE TREE    studia - recenze

Recenze

9,2
6 hodnocení
9,2 Ubytování
9,2 Služby
9,2 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
8
Parga - průzračné moře s nádechem historie
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Parga je krásné historické město na nádherném mořškém pobřeží. Je zde spoustu míst, ...
Celkový dojem
Parga je krásné historické město na nádherném mořškém pobřeží. Je zde spoustu míst, která budete chtít navštívit a ne jen jednou. Vzhledem k rozloze tohoto místa se připravte na delší procházky. Rozhodně jsou příjemné. Na nejbližší krásnou pláž se z hotelu dostanete za cca 15 minut. Další pláže jsou v okolí. My jsme měli auto, jak jsme zvyklí z ostrovů. Myslím, že tady ho nebudete tolik potřebovat. Je lepší využívat lodní taxi. Dopraví vás na většinu pláží, které za to stojí. Do vnitrozemí se můžete dostat s organizovaným výletem, nebo si půjčíte auto jen na pár dní. Ubytování je jednoduché, dávno za horizontem, ale splní účel. Nedostatek odkládacích míst kompenzuje opravdový sprchový kout. Při návratu z výletu nebo od moře oceníte bazén se sladkou a teplou vodou, je to fajn změna.Moje shrnutí - doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milan, 21.08.2017
10
Moc pěkná a příjemná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Moc pěkná a příjemná dovolená.Služby a ubytování pro nás dostačující. Sice cca 15 ...
Celkový dojem
Moc pěkná a příjemná dovolená.Služby a ubytování pro nás dostačující. Sice cca 15 minut od pláže, ale procházka super.Delegátka Jana byla úžasná,milá a vtipná. Služby a propracovanost jejích map okolí byla skvělá . Nabídky a typy na výlety každý den. Možnost zajištění skútrů a aut. Spokojenost veliká, akorát příště zvolíme jiný termín, kdy budou teploty menší.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 11.08.2017
8
Do Pargy jezdíme už 20 let
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Do Pargy jezdíme už 20 let, je to pro nás jedno z nejkrásnějších míst v Řecku. Parga ...
Celkový dojem
Do Pargy jezdíme už 20 let, je to pro nás jedno z nejkrásnějších míst v Řecku. Parga je malebné městečko, je tedy večer kam zajít na rozdíl od jiných letovisek. Každý si tam najde to své - z pláží si může vybrat jak městskou - písčitou, nebo pláž Valtos (drobný oblázek), či oblázkovou Piso Krioneri, kolem níž jsou skalnaté útesy. Jídlo v restauracích a tavernách výborné, je zde velká možnost fakultativních výletů.Ubytování v Olive Tree je spíše pro nenáročné klienty - jedná se o malé domečky v řeckém stylu, vybavení nic moc, ale pro toho, kdo je celý den u moře nebo na výletě a přijde se do apartmánu pouze vyspat, je dostačující. Jako náhrada za ne příliš komfortní ubytování, je krásné prostředí Olive Tree plné zeleně a velký bazén, který ocení hlavně děti.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana, 28.07.2017
9
Celková velká spokojenost s dovolenou
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Velká spokojenost se službami CK, delegátka na jedničku, moře, pláže skvělé, výlet ...
Celkový dojem
Velká spokojenost se službami CK, delegátka na jedničku, moře, pláže skvělé, výlet do Zagorie super. Trošku horší vybavení studia - typické pro Řecko (zkřížená dvířka u skříněk v kuchyni i koupelně, žárovky omotané lepicí páskou visící ze stropu místo lustrů...)Celková velká spokojenost s dovolenou, počasí v červnu opět nezklamalo a bylo nádherné.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Veronika, 03.07.2017
10
Naše krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Byli jsme v Parze již potřetí a stále se jí nemůžeme nabažit.Letos jsme byli ...
Celkový dojem
Byli jsme v Parze již potřetí a stále se jí nemůžeme nabažit.Letos jsme byli ubytováni ve větší vzdálenosti od moře,ale zato v nádherném prostředí. Záplava rozkvetlých květin a keřů, velký čistý bazén čisté apartmány. Úklid byl prováděn denně a každý třetí den výměna prádla.Domací jsou velmi milí a ochotní. Rovněž tak delegátka Jana ochotná pro nás udělat cokoli. Myslím, že se tam příští rok vydáme počtvrté.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marie, 09.06.2017
10
Úžasná Parga
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Parga je nádherné malebné městečko posazené mezi kopce, plné starých domů, ...
Celkový dojem
Parga je nádherné malebné městečko posazené mezi kopce, plné starých domů, křivolakých uliček, obchůdků, a taveren. Byla jsem tu před 15 lety, od té doby přibyly nové restaurace, nové apartmány a tisíce turistů i lehátek na plážích.Domky Olive Tree stály v parádně udržované rozkvetlé zahradě plné citronovníků, všechno kvetlo a vonělo. Bazén byl čistý, k lehátkům byly měkké polstry a slunečníky. Pokoj byl zařízený jednoduše, ale vše potřebné bylo. Výhodou bylo zastíněné sezení na terase s krásným výhledem do zahrady i na okolní hory. Mrzuté bylo, že docela vrčela lednička, což vadilo na spaní, a nechladila, led se vyrobit nepodařilo. Nebyla jsem spokojená s úklidem - paní vynášela pouze koše. Určitě bych všem doporučila repelenty i odpuzovače komárů do zásuvek, velmi se hodily. Stravovaly jsme se samy, všude se dalo dojít k mini-marketu, taverny, restaurace i fast foody v hojném počtu, určitě si každý může vybrat podle svého gusta i peněženky.Delegátka paní Jana byla moc milá, vstřícná a ochotná, zajímavě vyprávěla o historii městečka, dokonce nám nakreslila mapku, ukázala, co kde najdeme, kde se dobře jí, mění peníze, nakupuje... nejlepší průvodkyně, jakou jsem kdy zažila! K plážím se muselo docházet, pro dospělého příjemná procházka, děti to snášely v horku a dusnu poměrně nedobře. Nejbližší Piso Krioneri je malá, malebná plážička mezi skalami, ale přeplněná, městská pláž Krioneri je opravdu v centru městečka, a tak jsme chodily - což byl nadlidský výkon, v cestě stál velký kopec s Benátskou pevností :-) - nebo jezdily lodním taxi na pláž Valtos - pro dospělého 4 EURa zpáteční jízdenka, děti polovic. Vybíraly jsme si pokaždé místo úplně na kraji nejblíže k pevnosti, kde bylo zdání volnějšího prostoru. Za 2 lehátka, slunečník a stolek se platilo 8 EUR denně. Pláž byla z drobných oblázků, moře průzračné. Parga je kouzelná, má úžasnou atmosféru, dovolenou jsme si parádně užily.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Plaňanská, 04.07.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour