Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Paros

Vše o třetím největším ostrově Kyklád

4 zájezdů

3 důvody, proč si Paros zamilujete

Krásná příroda a malebná městečka vás budou přemlouvat, abyste vyměnili plážové lehátko za procházku a vydali se za poznáním historie ostrova.

Pláže nebývají přeplněné ani na vrcholu sezóny a nejbáječnější koupání si užijete na Punda Beach, Golden Beach nebo na pláži Tsirdakia.

Při toulkách klikatými uličkami přístavních měst se seznámíte s kykládskou architekturou a ochutnáte to nejlepší z místní kuchyně.

O Parosu

Ostrov Paros leží jen 6 km od sousedního Naxosu a je třetím největším ostrovem kykládského souostroví. V Řecku i ve světě proslul těžbou mramoru, ale lidé sem jezdí hlavně kvůli překrásným plážím. Převážně písčité pláže vám nabídnou koupání v průzračně čistém moři a podél některých z nich najdete bary, restaurace a taverny. Skvělé koupání si užijete na Punda Beach, Golden Beach nebo na pláži Tsirdakia, která je na ostrově nejdelší. Z plážového lehátka se vydejte na procházku křivolakými uličkami přístavních městeček. V Parikii, hlavním městě ostrova, navštívíte starobylý chrám Paraportiani z 10. století a nakouknete do vzácné katedrály Panagia Ekatontapyliani z 5. století. Na promenádě v nejkrásnějším přístavu Egejského moře, ve městě Naoussa, vás omamná vůně specialit z čerstvých ryb a plodů moře vtáhne do jedné z tradičních řeckých taveren.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Parosu

Fotogalerie

LILLY RESIDENCE

17.července 12 dní Snídaně
58 990 / os.

ADONIS

17.července 12 dní Bez stravování
29 290 / os.

S.A.N.D VILLA 5

17.července 12 dní Bez stravování
122 290 / os.

SAINT ANDREA RESORT

17.července 12 dní Snídaně
49 490 / os.

Zájezdy do letovisek