Pigadia na ostrově Karpathos

Vše o tomto populárním řeckém letovisku

4 zájezdů

3 důvody, proč si Pigadii zamilujete:

Hlavní město ostrova Karpathos leží v kopcovité krajině a nadchne vás krásnými výhledy na přírodu a svahy poseté bílými domky.

Odpoledne si ozvláštníte procházkami ke skále s ruinami antické Akropole Posidio nebo k raně křesťanské bazilice Agia Fotini.

Přímo v Pigadii si zamilujete krásnou písečnou pláž, která se zátokou Vrondi táhne v délce necelých 4 km.

O Pigadii

V kopcovité krajině s mnoha krásnými výhledy na přírodu a na svahy poseté bílými domky leží Pigadia – hlavní město ostrova Karpathos. Najdete ho na jihovýchodě ostrova v zátoce Vrondi. Narazíte tu na nádherné pláže. Ta největší z nich se rozkládá na skoro čtyřech kilometrech a je pokrytá jemňoučkým pískem. V okolí pak objevíte spousty zálivů, které ukrývají další pláže a romantická zákoutí. Přístavní město Pigadia je kulturním i historickým centrem celé oblasti. Při toulkách městem budete míjet spousty obchůdků a restaurací a večer vás budou na taneční parket lákat bary a diskotéky. Na své si přijdou i milovníci historie. Den plný koupání a nakupování zakončete procházkou ke skále s ruinami antické Akropole Posidio, k hrobce v Poseidonově jeskyni nebo k raně křesťanské bazilice Agia Fotini.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

ALIMOUNDA MARE

2.srpna 8 dní Plná penze
-8%
34 123 / os.

OCEANIS

2.srpna 8 dní Snídaně
-12%
17 379 / os.

KONSTANTINOS PALACE

5.července 8 dní Plná penze
-8%
29 615 / os.

SEVEN STARS

21.června 8 dní Snídaně
-14%
16 790 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu