MEMENTO KASSIOPI RESORT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Zrekonstruovaný hotelový komplex, skládající se z více jak desítky budov, vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně, v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Jednotlivé domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny, a tak vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana, s většími oblázky, se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena taktéž asi 15 min. Přímo v hotelu je malý obchod. V okolí jsou taverny a další obchody.

Vybavení a služby

Recepce, dva bary, restaurace s celodenním provozem, restaurace à la carte, čtyři bazény s lehátky a slunečníky, dva dětské bazény, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, malé dětské hřiště, koš na košíkovou, hlídání dětí (za poplatek), dětský klub pro děti od 4 do 12 let, animační programy pro děti i dospělé, kino, parkoviště, směnárna, prádelna (za poplatek), přivolání lékaře. V recepci je sejf a internetový koutek (za poplatek).

Ubytování

Hotel nabízí několik typů pokojů, které jsou situovány v přízemí, prvním nebo druhém patře. Dvoulůžkové pokoje superior mají možnost jedné přistýlky. Pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na hory nebo do zahrady. Suity s jednou ložnicí nabízejí ubytování pro dva dospělé a až dvě děti. V suitách se dvěma ložnicemi se mohou ubytovat až čtyři dospělé osoby. Balkóny nebo terasy suit směřují k bazénu nebo do zahrady. Pokoje i suity jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací, LCD-TV/SAT, telefonem, fénem. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Americká snídaně, oběd, večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. V ceně jsou zahrnuty nealkoholické nápoje, červené a bílé víno, a točené pivo. K dispozici je také bar u bazénu, který hotelovým hostům nabízí během dne malá občerstvení, zmrzlinu a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Náročnější klienti mohou navštívit restauraci à la carte Trattoria Kassiopi. Stravování v této restauraci není v ceně a hradí se přímo na místě, stejně jako konzumace v baru Ganesha, kde lze ochutnat exotické míchané nápoje.

Vzdálenosti

od pláže Votana: cca 600 m
od centra Kassiopi: cca 600 m
od malého přístavu Kassiopi: cca 1 km

Doplňující informace

Dovolená s Viamare (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
Vzdálenosti
  •  K moři: 600 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Sportovní vyžití
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie