DORYSSA SEASIDE RESORT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem


 • Přímo u pláže
 • Tradiční ostrovní architektura
 • Klidné prostředí

Poloha

Netradiční a originální pojetí zdejšího hotelového areálu jistě uspokojí nároky i náročnější klientely. Komplex tvoří hlavní budova a vesnička Agia Marina, kde jsou domečky s nadstandardním typem ubytování v rustikálním stylu. Areál je v poměrně malé vzdálenosti od letiště, proto je třeba počítat v denních hodinách s občasným hlukem, který zcela ustává ve večerních hodinách, neboť zdejší letiště je v provozu jen během dne. Letovisko Pythagorion je vzdáleno cca 1 km, zde je dostatek nákupních i zábavních možností, nechybí restaurace, taverny, rychlá občerstvení, kavárny, bary a obchody se suvenýry. Zastávka autobusu před hotelem.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, salónek s krbem, vnitřní bar, piano bar, velký moderní konferenční sál, venkovní restaurace, venkovní posezení, kavárny, bar a snackbary u bazénu, salón krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra - vše za poplatek), velká zahrada, jezírko s vodním ptactvem, parkoviště. Ve vesničce se na náměstíčku nachází minimarket (09:00-22:00), butik, zlatnictví, řemeslnická keramická dílna, pec na chléb, lis na víno, pronájem aut, kostel svaté Mariny, kavárna a muzeum lidových řemesel (www.pnedim.gr). Osušky na pláž zdarma. Wifi v hotelu zdarma; hotel též nabízí možnost zapůjčení notebooku (přes hotelovou recepci - obvykle zdarma).

Kapacita: celkem je zde 316 pokojů, které jsou situovány v hlavní budově a v části areálu zvaném "village". Nabízí se zde 1 - 2lůžkové s možností jedné přistýlky a nadstandardní pokoje typu Executive Sea View, Deluxe Junior Suites s výhledem na moře pro 2-3 osoby, které jsou pouze na vyžádání.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, vnitrozemí, okolí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek - viz ceny na našem webu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Většina pokojů v areálu je vybavena manželským dvoulůžkem, nikoliv dvěma samostatnými lůžky. Ubytování v zahradních domečcích (village) je pro max. 3 osoby. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání, s výhledem do zahrady a nemají balkón ani terasu. Cenu za ubytování v pokoji typu Executive Sea View a "village" najdete na našem webu.

Sport a zábava

Bazén, bazének s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), dětský koutek, animace pro děti od 2 do 12 let. Plážový volejbal, minifotbal (hřiště 5x5 m) a minigolf (zdarma). Tenis (za poplatek cca 12€/hodina přes den a cca 19€/hodina s večerním osvětlením), stolní tenis (zdarma), fitcentrum s TV a klimatizací (zdarma, 08:00-20:00). Wellness & Spa centrum (10:00-18:00) - různé procedury, terapie a masáže - vše za poplatky od cca 10-150€, vstup není povolen s mobilem, popisy jednotlivých procedur a jejich ceny najdete na webu hotelu, pára - cca 10€/den. Na pláži jsou obvykle provozovány různé vodní sporty (např. windsurfing, šlapadla, kánoe - za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá společenské a zábavní večery (večery s živou hudbou, barbecue, řecké večírky - v případě zájmu nutná rezervace minimálně den předem, koná se obvykle každý čtvrtek na náměstíčku a připlácí se cca 15€/osoba, happy hour aj).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně i večeře - švédský stůl.

All inclusive zahrnuje:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00), obědy (13:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou švédského stolu. U obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických (voda, soda, nealko - post mix) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené, růžové a bílé víno). U obědů a večeří bývá obvykle i kopečková zmrzlina

 • Bar u bazénu (10:00-18:00) - ovocný salát, kousky pizzy, snack (bageta nebo toast), někdy kopečková zmrzlina a neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických (voda, soda, nealko - post mix, filtrovaná káva a čaj - více druhů) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené, růžové a bílé víno)

 • V Lounge baru (18:00-01:00) neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických (voda, soda, nealko - post mix) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené, růžové a bílé víno, gin, vodka, brandy, ouzo, koktejly dle nabídky)

 • Konzumace po 24:00 se hradí extra

Pláž

Hlavní budova se nachází přímo u moře a písčité pláže s kamínky, která byla oceněna modrou vlajkou EU na znamení čistého moře a prostředí. Pláž je lemována stromy, které poskytují přirozený stín. Na pláži jsou sprchy a kabinky.

Vzdálenosti

Pláž: přímo před areálem
Centrum Pythagorio: cca 1,5 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  U pláže (do 50 m)
Vzdálenosti
 •  Do centra: 1400 m
 •  K pláži: 30 m
 •  Letiště: 2 km
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie