Recenze - POSSIDONIO

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,3
8 hodnocení
8,1
UBYTOVÁNÍ
7,8
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
8,6
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Krásné prostředí, ale mezery v obsluze

Chtěla bych říci, že jsem hledala velmi klidnou pláž a klidné prostředí vůbec. Toto se mi zcela splnilo. Ubytování jako takové bylo hezké, s výhledem na moře, kam by skoro kamenem dohodil.Nic méně mě velmi rozladilo, že od příjezdu ...

Celkový dojem

Chtěla bych říci, že jsem hledala velmi klidnou pláž a klidné prostředí vůbec. Toto se mi zcela splnilo. Ubytování jako takové bylo hezké, s výhledem na moře, kam by skoro kamenem dohodil.Nic méně mě velmi rozladilo, že od příjezdu (pátek), u nás byla uklízečka až v úterý. Na to, že v Řecku se nesmí házet toaletní papír do WC, ale do koše, asi si to umíte představit... Nehledě na to, že při příjezdu nás čekal jeden načatý toal.papír a to bylo vše. Takže jsme si jej museli koupit. Až v pondělí nám bylo jinými rekreanty sděleno, že si o něj MUSÍME ŘÍCT... :-(A poslední co se mi nelíbilo, byly večeře. Delegátka nám sdělila, že budou od 18h - 20h. No, nebyly v tu dobu je dostávali pouze platící hosté restaurace. Na nás, kteří jsme měli už vlastně dávno předplaceno, se dostalo až ve 20h a když jsme se zdrželi do 22h, tak jsme už byli v nelibosti. Nehledě na to, že k předkrmům, nám občas nedali chléb, o který jsme si museli říci, to samé i s vodou (měla být k večeři zdarma) a ubrousky, tak ty jsme si chodili brát ke stolům, kde už nikdo neseděl...Tolik tedy abyste se necítili rozladěni, až tam přijedete. Jinak dovolená byla fajn, lidé milý a prostředí opravdu klidné a krásné.

Markéta
30.08.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Proste bajecne...

Byli jsme nadmiru spokojeni

Celkový dojem

Byli jsme nadmiru spokojeni

Poloha

Kouzelny kus zeme,klidne misto,bez ruchu,balzam na dusi.

Ubytování

Byli jsme spokojeni jak s vybavenim studia,tak se vzdalenosti k mori,pro nas starsi je to idealni.

Stravování

Ke stravovani neni vyhrad,snidane i vecere perfektni a primo u more.Personal pozorny,mily.

Další služby

Nase delegatka Kristina Mursiadi byla zcela bezchybna,mila,ochotna.

Svejda josef
07.09.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pohodová dovolená

Pobyt v období od 27. 7. 2019 do 1.8.2019. Příjemné, velmi malé letovisko téměř rodinného typu. Ubytování ve studiu pro 3 osoby s dostatečným vybavením (lednice, vařič, varná konev, základní nádobí). Pláž 15 m od studia, příjemné drobné ...

Celkový dojem

Pobyt v období od 27. 7. 2019 do 1.8.2019. Příjemné, velmi malé letovisko téměř rodinného typu. Ubytování ve studiu pro 3 osoby s dostatečným vybavením (lednice, vařič, varná konev, základní nádobí). Pláž 15 m od studia, příjemné drobné kamínky, po 2 m písek, lehátka k dispozici pod stromy. Pláž byla několikrát denně uklízena. Procházel barman od bazénu s nabídkou občerstvení za přijatelné ceny.Okolí hornaté, s výhledy. V docházce další 2 pláže. Je vhodné využití půjčení auta (doporučuji přes delegáta, který byl mimochodem výborný). V případě využití auta je poznávání ostrova dokonalé. Ze sedmi dnů jsme měli auto 4. Doporučujeme navštívit pláže na severozápadě a jihu (je tam jedna velká pouze písečná - děti budou nadšené).Stravování polopenzí dostatečné - večeře několik chodů - příjemné posezení u moře, pofukování větříku. 2x týdně hudba.Personál ubytování i restaurace velmi vstřícný a ochotný.Často bývá zmiňována otázka "migrantů". Za celý týden jsme v ubytování ani na ostrově žádného nepotkali. Jsou prý jen v hl. městě.Samos i tento hotel mohu doporučit.

Vladimír
14.08.2019
7
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 6
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Kludne miesto vhodné pre rodiny s detmi

Celkový dojem vynikajúci, ak ale potrebujete ruch a spoznávať nové miesta určite treba využiť službu autopožičovne. My sme pochodili toho dosť s autíčkom takže nám to úplne vyhovuje. Poloha je pre výlety autom úplne super.

Celkový dojem

Celkový dojem vynikajúci, ak ale potrebujete ruch a spoznávať nové miesta určite treba využiť službu autopožičovne. My sme pochodili toho dosť s autíčkom takže nám to úplne vyhovuje. Poloha je pre výlety autom úplne super.

Poloha

Vynikajúca poloha pre výlety. Na konci vedľajšej dedinky je kruháč ktorý je akýmsi stredovým bodom pre výlety na južnú aj severnú stranu ostrova

Ubytování

Jediným veľkým mínusom je ozaj nepohodlná posteľ. Inak čisto, na dieťa ktoré sa kúpe vidím rovno z balkóna a personál je veľmi milý

Stravování

Super len a len chválim. Riadne sme sa tu vypasili

Další služby

Vzhľadom na malinkú dedinku je to dostačujúce, žiaden luxus a behanie okolo zadku ale nečakajte.

Miroslava
22.07.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Poklidná odpočinková dovolená na řeckém ostrově

Strávili jsme 14 nocí na klidném místě, kde bylo možné věnovat se akorát odpočinku včetně plavání, dobrého jídla a krátkých procházek.

Celkový dojem

Strávili jsme 14 nocí na klidném místě, kde bylo možné věnovat se akorát odpočinku včetně plavání, dobrého jídla a krátkých procházek.

Poloha

V okolí hotelu bylo jen pár dalších domům v místě jen jeden malý obchůdek a ještě jedna taverna, kromě té, ve které jsme my měli zařízenu polopenzi. Pláž měla zkraje oblázky, později v moři písek, šlo to zvládnout bez bot do vody. Protože jsme byli ze začátku sezóny, nebyl problém sehnat na pláži lehátko. Barman nabízel občerstvení, ale nebyli jsme nuceni si něco kupovat. K dispozici byl i bazén, ale zvláště odpoledne byl plný vos, které se do něj chodili napít.

Stravování

Zkušenost máme jen z jedné restaurace, protože jiná nebyla v místě ubytování k dispozici. Kdo si nepůjčil auto, nemohl se v podstatě jinam dostat, jedině pěšky na sousední pláž, kde byla také restaurace. V naší restauraci byly večeře servírované, jídla bylo hodně, akorát jsme čekali více mořských specialit a ne tak často hranolky. K večeři byla již v ceně trocha bílého vína, ostatní pití se dokupovalo.

Další služby

Ubytování bylo na dobré úrovni, šlo o takzvané studio, které se od normálního pokoje lišilo akorát tím, že mělo malý kuchyňský kout (naštěstí s dostatečně velkou ledničkou). Oproti popisu nebyla k dispozici varná konvice, kterou však pro jistotu vždy vozíme. Klimatizaci bylo potřeba dokoupit, což většina ostatních klientů neudělala. Se službami delegáta jsme byli velice spokojeni, poskytl nám informace o ostrově a výletech či místech, která sám poznal. Zařídil nám půjčení terénního auta. V místě ubytování však nebylo možné dostat pořádnou mapu, ani nám ji nedodala půjčovna aut. Auto bylo dodáno první den až po 10. hodině. Protože jsme jezdili i po horších silnicích, chyběla nám pořádná mapa, ale nakonec jsme vše zvládli a s výlety, co jsme si sami naplánovali jsme byli v podstatě spokojeni. Akorát jsme někdy ztratili čas hledáním správné cesty.

Renata Povolná
14.07.2019