LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    další země >>

Santorini

Vše o nejkrásnějším ostrově Kyklad

3 důvody, proč si Santorini zamilujete

Kostelíky s typickými modrými kopulemi obklopené zářivě bílými domečky s okenicemi a dveřmi v barvě nebe – to je Santorini.

Každá pláž je jedinečná a má svoje kouzlo. Slunit se budete na plážích s černým i červeným pískem a oblázky.

Santorini vás dojme unikátními výhledy. Nejpůsobivější jsou západy slunce v Oia – městečku vystavěném vysoko na skalách.

O Santorini

Vyberte tu nejkrásnější fotku z Řecka a my se vsadíme, že na ní bude Santorini. Kostelíky s typickými modrými kopulemi, obklopené zářivě bílými domečky s okenicemi a dveřmi v barvě nebe, tu na pozadí temných vulkanických skal vysoko nad mořem tvoří scenérie, kterým prostě nelze odolat. V labyrintu uzoučkých uliček hlavního města Fira objevíte stovky obchůdků i taveren a v městečku Oia se pokocháte nejkrásnějšími západy slunce. Dlouhá a klikatá schodiště vás z historických center měst zavedou vždy až dolů k moři. Na Santorini objevíte pláže, které nikde jinde v Řecku nenajdete. Díky sopečnému původu ostrova pokrývá zdejší pláže sytě červený až černý písek nebo oblázky. Pláže obklopují mohutná skaliska. Za nejlepším koupáním zamiřte na pláže Vlychada, Perivolos či Perissa. Nejpůsobivější kulisy pro slunění vám poskytnou slavné pláže Red Beach či White

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Santorini

Fotogalerie

Zájezdy do letovisek