Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže ve Skala Potamia

Jaké moře a pláže váš čekají v oblíbeném letovisku

Pláže ve Skala Potamia

Několik kilometrů dlouhá pláž vás bude každý den svádět k odpočinku na lehátku. Cestou do moře vaše chodidla promasíruje jemný písek nebo drobné oblázky a do hloubky se dostanete jen velmi pozvolna. Obvyklá teplota vody se pohybuje kolem příjemných 25 °C. Nedaleko od této pláže se nachází největší a nejznámější Golden Beach. Neváhejte se ale vydat i do vzdálenějších míst. Na jihu narazíte na pobřeží s jemným pískem. Západní pláže ocení milovníci divočejší přírody se skalnatým povrchem. Objevíte zde také nejednu osamocenou pláž, kde můžete zažít naprosté soukromí. Ostrov Thassos se vyznačuje skutečně velkou rozmanitostí pláží. Paradise Beach je známá pro své vysoké vlny především na začátku sezóny a jako jediná nabízí část pro nudisty. Vydat se můžete i na pláž v Alyki, kde do moře vybíhá piniový poloostrov s archeologickou zónou. Vždy se můžete spolehnout na kvalitně vybavené pláže.

Moře ve Skala Potamia

Ať už se vydáte na kteroukoli pláž, pokaždé vás přivítá čisté moře a okolí porostlé zelení. Nemusíte se tedy spoléhat na slunečníky. Příjemné ochlazení najdete ve stínu zdejších borovic a další flóry ostrova. Objevíte zde pláže jak s velmi mírným vstupem do vody, tak hloubkou už pár metrů od břehu. Děti, neplavci i průzkumníci podmořského života – ti všichni na ostrově najdou ideální místo pro své vodní aktivity i odpočinek.