O Agia Paraskevi

1 zájezdů

Agia Paraskevi je osada, která se nalézá okolo krásné pláže stejného jména na jižním pobřeží ostrova Skiathos, které je chráněno před severními větry. Hlavní město ostrova Skiathos je vzdáleno pouze 9 km a sousední osada Platanias jen 500 m.

Osada dostala jméno podle venkovského kostelíka, který se skrývá ve stínu obrovských platanů a vysokých osik, které zasahují až k moři. Naleznete zde taverny, kavárny a na krásné písečné pláži si můžete pronajmout slunečník a lehátka. Provozují se zde i vodní sporty. 26.7. se zde každoročně slaví náboženský svátek jmeniny Agia Paraskevi.

Velkou výhodou je místní doprava, která Vás může několikrát denně dopravit do hlavního města. Toto místo je ideální pro všechny milovníky koupání. V blízkosti jsou další pláže, např. Platanias a Poros.

Transfer

Transfer z letiště (cca 14 km) potrvá asi 30 minut. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Agia Paraskevi

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (cca 8 €/set), vodní sporty, obchod, taverny, kavárna, možnost využití místní autobusové dopravy, možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

TELIS

13.srpna 11 dní Bez stravování
-24%
14 190 / os.