Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

O letovisku Agnontas

1 zájezdů

Agnontas je malá rybářská vesnička doslova obklopena borovicovými lesy. Z malebného přístavu vyplouvají rybářské bárky a lodě k sousedním ostrovům. Na malou oblázkovou pláž přímo navazují 3 taverny, vždy s nabídkou čerstvých ryb. Naproti přes komunikaci, která vede podél pláže, je obchod. Velkou předností Agnontas je pravidelné autobusové spojení umožňující návštěvu hlavního města Skopelos (cca 8 km) nebo dalších pláží a zajímavostí na ostrově. Pěšky se můžete vydat na pěknou pláž Limnonari (cca 1,5 km) nebo na jih k mysu Amarandos (cca 2 km) se skalnatým pobřežím a křišťálově čistou vodou.
V Agnontas je blázková pláž s pozvolným vstupem do vody, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, 3 taverny, obchod, malý přístav, možnost využití místní autobusové dopravy, možnost zakoupení výletů a pronájmu motorových vozidel přes zástupce Viamare, který místo pravidelně navštěvuje.

Transfer:
Cesta z letiště Skiathos do přístavu, plavba na Skopelos (asi 60 minut) a dále do Agnontas (asi 25-50 minut - podle toho, zda připlujete do přístavu Loutraki nebo města Skopelos).

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

KORINA

21.června 12 dní Bez stravování
-40%
11 990 Kč / os.