LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - PORTO SYVOTA

7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Průměrná dovolená v méně známé destinaci.

Uprostřed sezóny poměrně klidné místo.

Poloha

Příjemné městečko s malým přístavem. V něm je možné zapůjčení lodi bez nutnosti licence. Malé oblázkové pláže, některé se sprchami a dokonce obsluhou přímo k lehátkům za překvapivě nízkou cenu. Bohužel díky blízkosti sousedních ostrovů nezbyly vlny. Trochu nám v okolí chyběly obvyklé řecké památky.

Ubytování

Ubytování přináší pohodlí v podobě klimatizace v ceně zájezdu, vybavené kuchyně a možnosti venkovního posezení. Vše ve výborné čistotě. Milé překvapení byl dárek v podobě slunečníku na pláž. Celkový dojem kazí hluk starých ventilátorů sousedních restaurací.

Stravování

Stravování nebylo součástí zájezdu, ale okolní restaurace nabízejí vynikající jídla za velmi příznivé ceny. Zvlášť nám chutnalo v sousední restauraci Ostria.

Další služby

Delegátka, pravděpodobně plně vytížena v sousední Parze, působila velmi zmateně a neměla na nás mnoho času. To se v našem případě projevilo třeba nezjištěním výletu do Albánie, který nabídla nejspíš jen na úvodním setkání kde byla asi polovina lidí. Výbrané peníze nám nakonec vrátila s tím, že nebyl zájem.

Jana
21.08.2018