Recenze - PORTO SYVOTA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,8
2 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
7,5
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Průměrná dovolená v méně známé destinaci.

Uprostřed sezóny poměrně klidné místo.

Celkový dojem

Uprostřed sezóny poměrně klidné místo.

Poloha

Příjemné městečko s malým přístavem. V něm je možné zapůjčení lodi bez nutnosti licence. Malé oblázkové pláže, některé se sprchami a dokonce obsluhou přímo k lehátkům za překvapivě nízkou cenu. Bohužel díky blízkosti sousedních ostrovů nezbyly vlny. Trochu nám v okolí chyběly obvyklé řecké památky.

Ubytování

Ubytování přináší pohodlí v podobě klimatizace v ceně zájezdu, vybavené kuchyně a možnosti venkovního posezení. Vše ve výborné čistotě. Milé překvapení byl dárek v podobě slunečníku na pláž. Celkový dojem kazí hluk starých ventilátorů sousedních restaurací.

Stravování

Stravování nebylo součástí zájezdu, ale okolní restaurace nabízejí vynikající jídla za velmi příznivé ceny. Zvlášť nám chutnalo v sousední restauraci Ostria.

Další služby

Delegátka, pravděpodobně plně vytížena v sousední Parze, působila velmi zmateně a neměla na nás mnoho času. To se v našem případě projevilo třeba nezjištěním výletu do Albánie, který nabídla nejspíš jen na úvodním setkání kde byla asi polovina lidí. Výbrané peníze nám nakonec vrátila s tím, že nebyl zájem.

Jana
21.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Velmi příjemné ubytování na velmi dobrém místě.

Velmi dobré místo, jen několik kroků od přístavu,který se večer mění v uzavřenou promenádu s množstvím restaurací, nabízejících velmi rozmanitou stravu. Na své si přijdou milovníci ryb, steaků, anglických snídaní a pozdních obědů s večeří ...

Celkový dojem

Velmi dobré místo, jen několik kroků od přístavu,který se večer mění v uzavřenou promenádu s množstvím restaurací, nabízejících velmi rozmanitou stravu. Na své si přijdou milovníci ryb, steaků, anglických snídaní a pozdních obědů s večeří a nesmím zapomenout na gyros. Doporučuji gyros v restauraci Corner naproti zmrzlinárně. Dva nejlepší rohy v Syvotě :) Pláže krásné, voda až neuvěřitelně čistá, všude možnost lehátek za cca 5Euro, kromě pláže Bella Vraka,kde byly vyhrazeny pouze pro jeden určitý resort. Dostupných pláží vycházkou 6. Z toho dvě jsou proházkou do kopců. Další pláže jsou dostupné i vláčkem, skvělý zážitek pro děti. Všude možnost i taxi - jak klasické, tak vodní.Vodní taxi hop-on-hop-off za 10 Euro na dospělou osobu, děti 5 Euro, někde zdarma. Možnost výletů, které nabízejí v přístavu prodejci každý den nebo lze domluvit přes cestovní kancelář. Včetně adrenalinovějších verzí - parasailing. Supermarket hned v přístavu, nikam se nemusel člověk s nákupy vláčet. Úklid každý den.

Stravování

Vlastní. Ale i tak hodnotím místní dostupné jídlo velmi velmi kladně.

Lucie
25.07.2018