Recenze - AMOUDI

Zobrazit ubytování
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Super

Hotel Amoudi splnil naše očekávání, klídek, pohoda, vstřícný personál, paní Pepi a celá její rodina hrozně příjemní a milí. Taverma Kritamos také nezklamala, výrobné jídlo. Co se týče dovolené, měli jsem na celý pobyt auto, takže jsme projeli celý ostrov a Amoudi je na ubytování fakt super. Hodně se nám líbila pláž Plakos,ve výběžku Vasilikos, je sice v resortu, ale když si dáte něco na baru nebo v taverně jsou lehátka na trávě zadarmo na celý den, málo lidí a výborně tam vaří pro ty, kterí mají rádi tradiční řečkou kuchyni jako my. Děkujeme i paní Jíchové naší delegátce od Viamare,byla taky super. Ostrov je krásně zelený. Jen s mapou jsme měli malý problém, jelikož polovina vesnic nemá žádné označení, ale navigace fungovala, když už jí bylo potřeba.

Poloha

pro nás okolí v pohodě i když moc času jsme tam netrávili, ale pro děti super pozvolý vstup do moře, písek.U taverny Kritamos volná lehátka na trávě a pro děti trampolína apod.

Ubytování

ubytování v pohodě, jen byli trochu cítit občas odpady, ucpali jsem dřez a bylo to v pohodě

Stravování

večeře v taverně výborné, jen slabší výběr u snídaně, ale to je v Řecku celkem běžné, pokud to není allinclusive

Další služby

služby delegáta super, vozidlo jsme měli domluvené již z Čech, půjčili jsme si loďku sami na výlet do Blue cave,na výletě od Viamare jsem byli na želvách a Kerri cave, želvy mi bylo upřímně líto na ten hon co se tam na ně pořádá.Měli jsem jet ještě na západ slunce na lodi, ale bylo zataženo, tak se výlet zrušil

Ivana Zíchová
30.07.2018