DIONYSIA   studia - recenze

Recenze

9,5
18 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Okolí
9,5 Stravování
Řazení
1 2 3
9
Pohoda a klid
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování:prostorné, klidné, odpovídající popisu, mimo zástavbu, úklid ...
Celkový dojem
Ubytování:prostorné, klidné, odpovídající popisu, mimo zástavbu, úklid vzornýPláže:na rychlé vykoupání pod penzionem, jinak dle kataloguJídlo: taverny v Ammoudi srovnatelné, v celku dobré: např. Ammoudi, Kritamos Blue Horizon... (některé se slunečníky zdarma)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr B, 24.07.2017
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená byla skvělá, tyrkysový ostrov, nádherné moře, slunce a krásné a klidné ...
Celkový dojem
Dovolená byla skvělá, tyrkysový ostrov, nádherné moře, slunce a krásné a klidné ubytování v apartmánech, které byly úžasně prostorné, příjemně zařízené a neskutečně opečovávané paní majitelkou Ionisií. Bylo to pro nás nejlepší ubytování, které jsme zatím v Řecku zažili, všude čisto, kolem květiny a všude krásné olivovníky , chtěla bych tímto poděkovat milé paní Ionisii, která se věnuje apartmánům i lidem s velkou laskavostí....V okolí bylo několik pláží, přímo pod ubytováním byl malý vstup do moře, ale všude kameny, nám vyhovovala pláž Xehoriati s pískem a oblázky cca vzdálená 300 metrů od ubytování, začátkem července žádné davy lidí, nádherné koupání v čistém moři....Absolvovali jsme výlet Okruh ostrovem s naší delegátkou Lenkou Tučkovou, moc se nám líbil a naše paní delegátka byla skvělá, za vše jí děkujeme, byla velmi ochotná, co jsme potřebovali, jsme se od ní dozvěděli.Řecké ostrovy mají veliké kouzlo, budeme se vracet.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Libuše Polanecká, 20.07.2017
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Zakynthos je překrásný ostrov a jsem moc ráda, že jsme si vybrali zrovna letovisko ...
Celkový dojem
Zakynthos je překrásný ostrov a jsem moc ráda, že jsme si vybrali zrovna letovisko Amoudi. Je to krásné, tichhé, klidné místo s nádherným koupáním. Úžasné je, že se mu doposud vyhýbá masový turismus, prostě ideální místo pro odpočinek. Zároveň to je kousek od Amoudi, kde jsou nákupní možnosti. Ceny nebyly nijak přemrštěné. Ubytování Dionýsia bylo jedno z nejlepších, které jsme kdy zažili. Paní majitelka je velice milá, komunikativní a čistotná. Úklid byl prováděn každý den, 1x za pobyt vyměněny ručníky a ložní prádlo. Vilka je nádherná, zahrada pečlivě udržovaná. Jelikož je ubytování bez stravy, ocenili jsme hlavně varnou konvici pro přípravu snídaní. Výhodou je i velká lednice s mrazákem.Na večeře jsme chodili do taveren, ale kuchyňka byla dobře vybavená, takže by bylo možné i nějaké to vaření. Opravdu moc doporučuji toto ubytování.Moře bylo krásně čisté, doporučuji pláž se službami v Xehoriati. Pláž pod apartmány nám moc nevyhovovala. Rozhodně doporučuji půjčit si auto a ostrov si projet. Za návštěvu stojí i lisovna olivového oleje Aristeon v Lithiaki, kde se můžete zdarma podívat na historii i současnost výroby, ochutnat zdejší výborný olej a v případě zájmu ho i zakoupit.Paní delegátka Lenka Tučková je velmi pečlivá, se vším ochotně pomohla a obratem zařídila. Opravdu člověk na svém místě. Celkově to byla velmi podařená dovolená a CK Viamare mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kateřina, 10.07.2017
9
velká spokojenost
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem báječný, ubytování nad naše očekávání - hezký objekt v dokonale ...
Celkový dojem
Celkový dojem báječný, ubytování nad naše očekávání - hezký objekt v dokonale udržovaném prostředí, svěží klidná zahrada, velmi milá paní domácí, vlídné zacházení, přinesla i drobné dárky vlastní víno a brambory ze zahrady, velmi čisto a klid.Paní delegátka Lenka velmi ochotná a nápomocná (obstarání taxíku i masti z lékárny).Moře přesně to pro malé děti - dlouhé písečné pláže, klidné moře.Výlet jsme absolvovali jeden za želvami - vše (kromě dopravy autobusem) krásné, dobře zorganizované, úžasné přírodní zážitky!, cesta autobusem velké nepříjemné překvapení - ruská průvodkyně nám sdělila - "i will speak only russian, who does not understand - be quiet!" a velmi emotivně celou cestu prokřičela v ruštině. Byli jsme cca ve stejném počtu jako ruští turisté. Všichni (ti, co nebyli připraveni na ruštinu) jsme z toho byli šokováni, mluvili jsme o tom po výstupu, zvažovala jsem cestu autobusem nezaplatit, ale nechtěla jsem paní Lence dělat problémy.To je jediný důvod, proč ne hodnocení 10.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 03.07.2017
10
Prostě super
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Po loňské (také skvělé) all inclusive jsme zvolili s vnukem opačný pól. A ...
Celkový dojem
Po loňské (také skvělé) all inclusive jsme zvolili s vnukem opačný pól. A nezalitovali. Mimořádně čisté a mimořádně klidné ubytování s krásným trávníkem před vilou, prostorné dobře vybavené apartmá a fantastická paní domácí vytvořily skvělou pohodovou atmosféru. Ještě pohodovější, než na jakou jsme v Řecku zvyklí a to jsme byli na Zakynthosu už asi posedmé. Apartmá mají i zasouvací dveře/sítě proti komárům, což jsme dost ocenili, ledničku s mrazákem i televizi. Motilní signál všelijaký a žádné wi-fi, takže dovolenkový sen. V docházkové vzdálenosti (200 m) je intimní plážička ve skalách, ke které se lze dobrodit nebo doplavat doplavat (ovšem kameny na vstupu do vody jsou dost kluzké) nebo dojít po skalnatém břehu. Kousek dál (cca 500 m) je menší pláž Amoudi s restaurací a základními obchody. 600 metrů směr Alykenes je pláž Xehoriati pod vynikající příjemnou restaurací Shoestring. Na tyto dvě pláže se musí jít po silnici, což ale nepředstavuje nějaké riziko. Přestože jsou silnice úzké a klikaté, jezdí se tam velmi obezřetně a v zásadě velmi pomalu. Cca 1,2 km je pak hlavní pláž Alykenes s veškerým servisem. Měli jsme auto už z letiště, takže jsme mohli jezdit kam nás napadlo, což je v Dyonysii jistá výhoda, mj. i kvůli nákupům. Měli jsem také štěstí na sousedy (ve vile jsou tři apartmá). Kdo si zvolí takovéhle místo asi není typický člen drinking teamu :-). Servis cestovky resp. delegátky paní Tučkové bezchybný, žádné vnucování, ale na všechno, co jsme chtěli vědět, reagovala promptně a kvalifikovaně. Poměr cena/hodnota asi jeden z nejlepších, co jsme kdy zažili. Hlavně velký dík paní domácí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Šteg, 29.06.2017
10
Xehoriati - květen 2017
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na Zakynthos do Amoudi-Xehoriati jsme zavítali po desíti letech. Byla to tehdy ...
Celkový dojem
Na Zakynthos do Amoudi-Xehoriati jsme zavítali po desíti letech. Byla to tehdy srdeční záležitost a opět se nám splnila. Tehdy jsme byli ubytováni v Amoudi -Pelagos. Nyní v Xehoriati v Dionýsii. Ubytování je jednička s hvězdičkou a paní majitelka úžasná. Starala se o nás denně. I když nás potkal menší úraz, pomohla. Delegátka po celé cestě Saša a potom v místě pobytu Lenka byly také na svém místě a staraly se o nás dobře. Moře bylo poměrně teplé na konec května 24 stupně v Amoudi. Měli jsme půjčené auto, takže jsme objeli co už jsme znali a díky Lence jsme zařadili i něco nepoznaného. Zakynthos je opravdu ostrov vůní. Byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kohoutek Zdeněk, 14.06.2017
10
Klid a pohoda na Zakynthu
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásné ubytování na klidném místě ostrova. Velké a čisté apartmány, velmi milá ...
Celkový dojem
Krásné ubytování na klidném místě ostrova. Velké a čisté apartmány, velmi milá majitelka, ideální pro romantickou dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Nevařilová, 13.10.2016
8
Spokojenost
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ubytování zcela odpovídá popisu. Výhody: pitná voda z kohoutku, Dionysia denně ...
Celkový dojem
Ubytování zcela odpovídá popisu. Výhody: pitná voda z kohoutku, Dionysia denně uklízí, naprostý klid (až na štěkající psi) a soukromí, stín a chládekNevýhody: je to mezi dvěma vesnicemi, takže do restaurací a obchodů je to trochu dál, nejbližší "pláž" je vlastně jen vlez do vody mezi kamenama a matrace na postelích už něco pamatují, ale to jsou všechno drobnosti, celkově je to opravdu dobré
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ivana Hokrová, 24.09.2016
1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour