Recenze - DIONYSIA

Zobrazit ubytování
9,6
27 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Bezva dovolená

od cestovní kanceláře jsem dostali všechny velmi potřebné instrukce, co musíme udělat před odletem, kde na nás bude čekat delegát a jakých výletů se můžeme zúčastnit. Apartmán Dionýsia byl překrásný, velmi udržovaný, denně čisté povlečení. ...

Celkový dojem

od cestovní kanceláře jsem dostali všechny velmi potřebné instrukce, co musíme udělat před odletem, kde na nás bude čekat delegát a jakých výletů se můžeme zúčastnit. Apartmán Dionýsia byl překrásný, velmi udržovaný, denně čisté povlečení. Je v tiché části, v zahradě olivovníků, k moři cca 200 m, k obchodu a půjčovně aut také cca 300 m. Nádhera.

Poloha

bízko moře, obchod, půjčovna aut, přesto v klidné části

Ubytování

Velmi čisté okolí, olivovníky, vinný sad

Další služby

denně čisté povlečení i odpadové koše

Dana Sajlerová
08.10.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherná dovolená. Ubytování bylo perfektní.

Delegátka paní Irena Popadinets nám zajistila test na COVID a pomohla s vyplněním nového příjezdového formuláře před letem zpět do ČR (původní nebyl na letišti akceptován). V průběhu pobytu nám doporučila zajímavá místa a výlety pomohla se ...

Celkový dojem

Delegátka paní Irena Popadinets nám zajistila test na COVID a pomohla s vyplněním nového příjezdového formuláře před letem zpět do ČR (původní nebyl na letišti akceptován). V průběhu pobytu nám doporučila zajímavá místa a výlety pomohla se zapůjčením auta. Díky tomu byla naše dovolená opravdu odpočinková.

Poloha

Pláž byla blízko. Obchod v dostupné vzdálenosti. Turistické atrakce byly naštěstí vzdálené.

Ubytování

Apartmán byl čistý, v klidném místě a paní domácí milá a ochotná. Okolí domu bylo díky denní péči pěkné a udržované.

Stravování

ubytování bylo bez stravy

Další služby

Úklid perfektní.

Matoušová
16.08.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Málo lidí, roušky v letadle, autobusu, v obchodech. Před odletem jsme se nechali otestovat, abychom náhodou neskončili v Řecku v karanténě.

Tak trochu jiná dovolená, přitom úžasná.

Celkový dojem

Tak trochu jiná dovolená, přitom úžasná.

Poloha

Vilka je v krásné zahradě. Pláž v Amoudi se nám nelíbila, tam jsme se byli jenom podívat. Ve směru na Alikanas je pláž Shoestring, tam jsme bývali sami. Často jsme chodili do Alikanas, jak na pláž, na nákupy, na procházky, do pekárny a do taveren. V tuto dobu již bylo dost taveren zavřených. V druhé polovině pobytu jsme cestovali po ostrově autem, moc se nám líbila Banana Beach, kam jsme si zajeli asi 3x, bývali jsme tam také téměř sami. V hezkém prostředí, ale s kamenitým vstupem do vody je pláž Daphni, opět téměř bez lidí, v provozu jedna taverna a pár lehátek. Procestovali jsme ostrov - Navagio, modré jeskyně, Laganas, Tsilivi, Keri atd.

Ubytování

Velmi pěkné prostorné ubytování. Nebudu se opakovat, vše je popsáno v předchozích recenzích. Zlatá paní domácí. "Díky" hurikánu jsme byli 3 dny bez vody a elektřiny, s vybitými telefony. Paní domácí zajistila vodu na mytí, svíčky, plynový vařič, odvezla nás do vzdálenějšího místa, kde fungovala elektřina, na nákup. Brali jsme situaci sportovně, samozřejmě jsme litovali místní kvůli způsobeným škodám (vyvrácené stromy, polámané větve, potopené čluny atd.).

Stravování

Stravovali jsme se sami. Taverny, obchody, vždy bylo z čeho vybrat.

Další služby

Delegátku jsme viděli pouze první a poslední den z 15denního pobytu. Výlety jsme nevyužili , pronájem auta jsme si vyřídili již v ČR. Když jsme potřebovali nějaké informace po hurikánu, nešli nám telefony. Takže jsme trošku doufali, že nás třeba p. delegátka navštíví.

Jiří Memmel
13.10.2020
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dionýsia

Zakynthos je nádherný ostrov s krásnýma horama a průzračným čirým mořem. Množstvím zeleně a květin, skalisky a srázy nad mořem, moc se nám tam líbilo.

Celkový dojem

Zakynthos je nádherný ostrov s krásnýma horama a průzračným čirým mořem. Množstvím zeleně a květin, skalisky a srázy nad mořem, moc se nám tam líbilo.

Poloha

Místo se nám velice líbilo, obklopené olivovým hájem, klidné, blízko k moři, kdyby byl výhled na moře, nemělo by to chybu, bohužel olivy byly hodně vysoké přímo před okny a výhled neumožňovaly.

Ubytování

Klidné místo uprostřed olivovníkového háje, k moři blízko, příjemná paní domácí, nemělo to chybu.

Stravování

Stravovali jsem se sami, v apartmánu bylo vše potřebné vybavení pro vaření, v místních tavernách bylo velmi dobré jídlo, cenově podobně jako u nás.

Další služby

Velice čistý a dobře vybavený apartmán, prostorný, velká veranda, výborně vyřešený. Paní majitelka se denně starala a uklízela, byli jsem velmi spokojeni.

Alena Lavičková
28.09.2019