Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

O letovisku Alikanas

1 zájezdů

Letovisko Alikanas leží stejně tak jako Xehoriati a Amoudi na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Vedle letoviska Alikanas je ještě rušnější letovisko Alikés. Obě letoviska Alikanas a Alikés od sebe odděluje krásná písečná pláž. Z letoviska Alikanas do Alikés můžete dojít za pár minut po pláži nebo po místní komunikaci, která je lemovaná obchody a tavernami. Kdysi zde bývaly solné doly a právě ty daly oběma letoviskům jména.

Prázdninové letovisko Alikanas je v úrodném údolí plném olivovníků a tak Vám doporučujeme využít polohu Alikanas k příjemným procházkám do přírody. Pláž v Alikanas je opravdu výjimečná, je písečná s pozvolným vstupem do vody a je ideální i pro rodiny s malými dětmi. Voda je zde čistá a má překrásnou modrou barvu. Na pláži je možné pronajmout si lehátka a slunečníky.

Z Alikanas jezdí pravidelná autobusová linka (četnost závislá na sezóně) do hlavního města ostrova Zakynthos, které je vzdáleno asi 20 km. Odtud jezdí mnoho spojů do okolních turistických center.

Transfer

Transfer z letiště (cca 20 km) potrvá asi 30 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o ZAKYNTHOS - ALIKANAS

Velmi hezká písečná pláž s pozvolným vstup do moře a s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, obchody, restaurace, lékař, lékarna, bankomat, možnost vodních sportů a pronájem motorových člunů, možnost půjčení motorových vozidel a kol přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

VALAIS

2.června 8 dní Snídaně
-8%
18 851 / os.