Agia Pelagia na ostrově Kythira

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

4 zájezdů

3 důvody, proč si Agia Pelagia zamilujete:

Hlavní ulice v centru je obehnána obchůdky, tavernami a bary, jejichž terasy se zakusují přímo do městské pláže pokryté pískem s občasnými oblázky.

Směrem na sever z centra vás uchvátí přírodní oblázková pláž, směrem na jih celá řada pláží v čele s Laggadou oceňovanou Modrou vlajkou.

V létě panuje v Agia Pelagia přímo ukázkové počasí. Od poloviny června až do září prakticky neprší a teploměry často ukazují přes 30 °C.

Poznejte Agia Pelegia

Hlavní pláž v Agia Pelagia na severovýchodním pobřeží ostrova Kythira tvoří písek s občasnými kamínky. Půjčí vám tu lehátka i slunečníky a žízeň i hlad zaženete v plážových barech, jejichž terasy se zakusují přímo do pláže. Přírodní oblázkovou pláž najdete směrem na sever pod hotelem Marou. Směrem na jih zase budete objevovat řadu krásných pláží v čele s pláží Laggada, která si vysloužila i Modrou vlajku EU za kvalitu. Odpoledne po koupání si ozvláštníte procházkou centrem města a návštěvou místních taveren. Za přírodními krásami se vydejte k jeskyním sv. Sophie a Venušině jeskyni. Za návštěvu stojí i vesnice Potamos, kde se každou neděli konají trhy plné místních tradičních produktů.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

NINE MUSES

13.června 11 dní Snídaně
-48%
11 990 Kč / os.

EVI

13.června 11 dní Bez stravování
-49%
11 990 Kč / os.

PANTONIA

13.června 11 dní Bez stravování
-48%
11 990 Kč / os.

VENARDOS

13.června 11 dní Snídaně
-48%
13 190 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu