Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže ve Faliraki

Kde se koupat v tomto řeckém letovisku

4 zájezdů

Pláže ve Faliraki

Na svou širokou pláž s pozvolným vstupem do vody může být Faliraki opravdu hrdé. Je vhodná pro rodiny s malými dětmi i pro osoby se zhoršenou pohyblivostí. Chcete-li během slunění více soukromí, potom se vydejte směrem ke kostelíku před samotným koncem letoviska Faliraki. Za kostelíkem najdete oficiální nuda pláž a při delší procházce je možné dojít až na známou pláž Anthony Quinn nebo na velmi podobnou pláž Ladiko. Pokud byste se vydali na druhou stranu letoviska, můžete využít městské dopravy k výletu do nedalekých lázní Kalithea, které klidnější povahy přiměje k odpočinku na pláži s krásným výhledem a akčnější jedince zavede k blízkým skalám nebo ke skalnímu vytesanému baru.

Moře ve Faliraki

Faliraki se pyšní dlouhou pláží s jemným pískem, řadou restaurací a barů, půjčoven a lodním taxi. Moře vám umožní jak relax, tak adrenalin v podobě různých vodních atrakcí. I přes písečné dno se pyšní průzračnou vodou.

APOLLONIO

29.května 9 dní Bez stravování
-19%
11 307 / os.

BREAK BEACH

22.května 9 dní Bez stravování
-8%
17 471 / os.

ESPEROS PALACE

22.května 9 dní All inclusive
-8%
30 995 / os.

ARGO

22.května 9 dní Snídaně
-8%
15 539 / os.