Recenze - POPI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,6
4 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
8,3
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
9
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 10
jedinečný Karpathos

Karpathos je naše srdeční záležitost, můžeme jen doporučit, kdo hledá klid, krásné pláže a milé lidi, bude spokojený. Příště bychom asi volili individuální cestování, přece jen nabídka na internetu a variabilita ubytování během jedné ...

Celkový dojem

Karpathos je naše srdeční záležitost, můžeme jen doporučit, kdo hledá klid, krásné pláže a milé lidi, bude spokojený. Příště bychom asi volili individuální cestování, přece jen nabídka na internetu a variabilita ubytování během jedné dovolené je k nezaplacení.

Poloha

Hned naproti výborná taverna Kipos, skvělý gyros na náměstí v Taka taka. Arkassa je výborné výchozí středisko pro cesty na jižní pláže. Rozhodně se vyplatí půjčit si auto. Místní pláž Ag.Nikolaos jsme využili pouze jednou, na náš vkus hodně přeplněná.

Ubytování

Pokoj prostorný, koupelna opravdu nádherná. Nevyhovující, tvrdá přistýlka. Jednotlivé pokoje těsně vedle sebe, na terase hned vidíte z obou stran sousedy a pokud máte smůlu na hlučné Slovince, užijete si i večer :-) Bazén většinou plný dětí, nevyužívali jsem. Internet nám nefungoval ani na jednom přístroji.

Stravování

V Arkasse velké množství taveren, doporučujeme navštívit i výborné rybí taverny v blízkém Finiki. Velice se nám líbila také poměrně nová taverna Kedros - velmi sympatický majitel a vynikající jídlo.

Další služby

Měli jsme smůlu při ubytování, kdy jsme na pokoj čekali asi 6 hodin, i přesto, že byl pokoj od 5 hodin ráno prázdný, což při odletu ve 3 hodiny ráno a s dětmi nebylo nic příjemného. Paní majitelka není moc sympatická paní. Pobytová taxa se platí za 3* hotel.

Šejbl
28.08.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Super dovca

Karpathos je krásný, divoký ostrov. Je opravdu ještě turismem nezasazeny. Celkový dojem je super, jen ten vítr by mohl být menší 👍

Celkový dojem

Karpathos je krásný, divoký ostrov. Je opravdu ještě turismem nezasazeny. Celkový dojem je super, jen ten vítr by mohl být menší 👍

Poloha

Nádhera 😉 hory, moře, taverny... co víc si přát

Ubytování

Popi studia luxusní ubytování, takovou krásnou koupelnu jsem opravdu nikde neviděla, a že jsme už toho nacestovali více. Měli jsme pokoj dole s výhledem do krásné zahrady. Ubytování opravdu nemělo chybu.

Stravování

Stravovali jsme se sami 👍

Další služby

Jediná vada byla wi-fi, nějak jim tam zlobil signál, ale jinak jsme služeb nevyužívali.

Táňa
27.08.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
prima dovolená

Spokojenost

Celkový dojem

Spokojenost

Jindřiška Tvrdková
22.08.2018
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Celkem příjemná dovolená

Studia jsou pro 4 osoby poměrně malá, naštěstí jsme většinu času trávili venku. Arkasa je moc pěkné městečko a pláže Ag. Nikolaos a Finiki Beach jsou až na velký počet lidí příjemná místa na odpočinek i koupání. Celkově ostrov nenabízí ...

Celkový dojem

Studia jsou pro 4 osoby poměrně malá, naštěstí jsme většinu času trávili venku. Arkasa je moc pěkné městečko a pláže Ag. Nikolaos a Finiki Beach jsou až na velký počet lidí příjemná místa na odpočinek i koupání. Celkově ostrov nenabízí tolik zajímavého jako Zakynthos nebo Rhodos, ale na týden jsme se zabavili dostatečně.

Poloha

Arkasa je pěkné malé městečko s malebným okolí. Pláž Arkasa Beach je zcela nepoužitelná kvůli množství odpadků a absenci zázemí, ale v pěším dosahu je Ag. Nikolaos Beach a Finiki Beach, na kterých se nám moc líbilo.

Ubytování

Přestože studio je pro 4 osoby poměrně malé, na pohled vypadá velmi pěkně. Kuchyň je bohužel vybavena pouze základním nádobím, 1 hrncem a 1 pánvičkou - chyběla nám naběračka, škrabka, ostrý nůž, které i přes dotazy nebyly dodány. Kuchyňská linka i skříně byly navíc trochu zatuchlé, nechávali jsme je raději otevřené. Chyběl nám hadr nebo mop na vytření podlahy v koupelně a hlavní místnosti.

Stravování

V Karpathských tavernách jsme na rozdíl od ostatních ostrovů nedočkali moc pozorností ve formě zákusků nebo ovoce zdarma, ale nevaří o nic méně chutně než jinde. Nejvíce nám chutnalo v taverně To Parasma, nejméně v nejbližší taverně Kipos.

Další služby

Oba delegáti, Viktor i Miloš, byli velmi sympatičtí a nápomocní. Poskytli nám všechny požadované informace a zajistili pronájem auta - možná bychom sami sehnali něco levnějšího, ale měli jsme to bez práce. Lodní výlet, na který jsme jeli s Viktorem, proběhl podle představ a zejména potápění v Sárijských jeskyních jsme si moc užili.

Karel Jiránek
10.08.2018