LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Výlety na ostrově Kythira

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

6 zájezdů

Tipy na výlety

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Kythira si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z vašeho letoviska, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ve vybraných destinacích ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Po nejkrásnějších místech ostrova

První zastávkou autobusového výletu je buď vesnice Potamos se svými tradičními nedělními trhy, nebo vesnička Karavas s tradiční pekárnou a pěknou historickou expozicí. Dále budete pokračovat do vesničky Mylopotamos, která je jednou z ukázek tradiční benátské architektury. V Mylopotamu si budete moci prohlédnout tamní atrakci – cca 15 m vysoký vodopád s tůní vhodnou ke koupání. Třetí zastávkou je správní vesnice ostrova, Chora.

Východní Kythira

První zastávkou je jedna z nejstarších vesnic ostrova, Mitata, s krásnou polohou na okraji hlubokého kaňonu, kde budete mít možnost ochutnat a případně zakoupit některé z místních specialit. Následně přejedete ke klášteru Agia Moni, který se tyčí na vrcholu jedné z nejvyšších hor na ostrově. Třetí zastávkou bude nádher- ná pláž Diakofti, které se pro její jemný písek a tyrkysovou barvu moře někdy přezdívá „Karibik Kythiry“. Výlet zakončíme v nejmalebnější vesničce ostrova, Avlemonas.

PANTONIA

11.června 11 dní Bez stravování
-11%
19 035 / os.

APHRODITE

11.června 11 dní Bez stravování
-15%
20 323 / os.

MELY

11.června 11 dní Bez stravování
-12%
20 875 / os.

NINE MUSES

11.června 11 dní Snídaně
-16%
19 311 / os.

EVI

11.června 11 dní Bez stravování
-11%
19 219 / os.

ROMANTICA APARTMENTS

11.června 11 dní Snídaně
-10%
26 855 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu