LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Výlety z Laganasu

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

3 zájezdů

Tipy na výlety

Ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi můžete během své dovolené v Laganasu absolvovat různé výlety po ostrově i okolních ostrovech a poznat tak všechny krásy Řecka. Aktuální nabídku výletu vám po příletu do letoviska i s ceníkem předá delegát. Níže se můžete podívat na příklady výletů a orientační ceny.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ve vybraných destinacích ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Okruh ostrovem

Ochutnávka místního vína, možnost koupání nebo návštěva ,,Modrých jeskyní“ (cca 7 €), vyhlídka na proslulou pláž Ztroskotání s vrakem pirátské lodi, možnost nákupu tradičních ostrovních produktů a výrobků v horské vesnici, návštěva vesnice Maries s kostelem, kde kázala Máří Magdalena, Exo Chora – nejstarší olivovník na ostrově, návštěva lisovny olivového oleje.

Plavba na pláž Ztroskotání (Navagio)

Výhledy na nádherné pobřeží celého ostrova a Modré jeskyně, za dobrých povětrnostních podmínek i koupání na proslulé pláži Ztroskotání a na dalším místě určeném kapitánem.

Výprava za želvami Caretta-Caretta

Jeskyně Keri, vyhlížení želv, zastávka na ostrově Marathonisi, koupání.

Kefalonie

Plavba trajektem na ostrov Kefalonie, návštěva kláštera Agios Gerasimos, jeskyně Drogarati (vstupné cca 5 €), jezero Melissani - plavba do nitra jeskyně (fakultativně za poplatek cca 7 €), Agia Efimia, fotozastávka nad pláží Mirtos.

Olympie

Výlet na místo, kde se zrodily Olympijské hry. Prohlídka archeologického naleziště, stadionu a muzea (vstupné: cca 12 €), poté volný program ve vesničce Olympia. Chcete-li se dozvědět podrobnosti, zajímavosti, střípky a možná i nějaké drby o minulých olympijských hrách, neměli byste tento výlet určitě opomenout.

Řecký večer

Tradiční "řecký večer" ve vesničce Kambi s večeří, programem a neomezenou konzumací vína. Živá hudba, představení tradičních řeckých tanců, taneční lekce pro odvážné.

ASTIR BEACH

3.června 8 dní Snídaně
-12%
19 955 / os.

ASTIR PALACE

3.června 8 dní Polopenze
-12%
20 783 / os.

MEDITERRANEAN BEACH RESORT

3.června 8 dní Polopenze
-12%
31 179 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu