O letovisku Laganas

5 zájezdů

Kde leží Laganas

Laganas je největší letovisko na ostrově Zakynthos a leží u překrásné písečné pláže, která je dlouhá více než 8 km. Vydáte-li se procházkou z jednoho konce pláže na druhý, budete potřebovat více než dvě hodiny. Okolo pláže je mnoho taveren, obchodů, plážových barů, hotelů a apartmánů. Voda je teplá a čistá s pozvolným vstupem do moře, vyhovuje tedy i rodinám s dětmi. Velmi snadno si zde pronajmete i lehátka a slunečníky, lodičky a šlapadla. Od června do září jsou v některých úsecích pláže vyhlášena speciální opatření na ochranu mláďat želv Caretta-Caretta.

Přestože je Laganas označováno jako nejživější středisko na ostrově Zakynthos, je možné zde najít i klid, soukromí a pohodu. Můžete také navštěvovat sousední menší letoviska např. Kalamaki nebo Agios Sostis. Záliv Laganas svírá tři kouzelné ostrůvky Pelouzo, Marathonisi a Agios Sostis. Další velkou výhodou místa je dobré spojení do hlavního města Zakynthos, které je vzdálené pouze 10 km. Můžete tam dojet buď místní autobusouvou linkou nebo taxíkem.

Transfer

Transfer z letiště (cca 8 km) potrvá asi 15 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Laganas

Taverny, restaurace, bary, diskotéky, obchody s potravinami i suvenýry, pošta, banky, bankomat, lékárna, lékař, stanoviště taxíků, půjčovna lodiček a šlapadel, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

ASTIR BEACH

5.července 12 dní All inclusive
-28%
17 990 / os.

LEONIDAS

5.července 12 dní Bez stravování
-43%
9 990 Kč / os.

MED BEACH & SPA

13.července 8 dní Polopenze
-20%
21 990 / os.

ANADIOMENI

13.července 8 dní Bez stravování
-16%
12 990 Kč / os.

DENISE BEACH

5.července 12 dní Polopenze
-39%
16 990 Kč / os.