Agios Nikitas - Letovisko

Agios Nikitas je původně rybářská vesnička choulící se v zeleni mezi útesy na severozápadním pobřeží ostrova Lefkada. Z každého koutku na Vás dýchne kouzlo pravé romantiky, kterou podtrhuje dochovaná stará část města s hlavní třídou. Najdete zde obchůdky, kavárny, ale i klasické řecké taverny s nezaměnitelnou atmosférou. Vychutnejte si toto klidné místo s nádhernými plážemi na své dovolené od cestovní kanceláře Viamare.

Krásné pláže Agios Nikitas

V okolí této malebné vesničky naleznete úžasné koupání v modrozelených vodách otevřeného moře lemovaného oblázkovo-písečnými plážemi. K nejkrásnějším plážím této oblasti ostrova Lefkada patří Pefkoulia a Milos. Jsou dostupné pěšky, za dobrých klimatických podmínek i lodním taxíkem. Vesnička je navštěvovanou destinací pro své klidné prostředí. Avšak v červenci a v srpnu je Agios Nikitas hojně vyhledáváno turisty a stává se tak velmi živým prázdninovým letoviskem.

Agios Nikitas – dovolená pro celou rodinu

Klidná oblast a dostupnost pláží je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Všestrannost střediska nabízí sportovní a kulturní vyžití pro celou rodinu. Čeká na vás také noční život s otevřenými bary, které se těší na Vaši návštěvu. Agios Nikitas to jsou taverny, restaurace, bary, obchody, lodní spojení na pláž Milos (cca 3 €/cesta). Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí a pomůže Vám zajistit výlety a pronájmy dopravních prostředků. Výlety se pořádají z Vassiliki nebo Nidri.

Okolí Agios Nikitas

Poznejte krásné okolí tohoto letoviska v průběhu své dovolené. Pravidelné autobusové spojení umožňuje návštěvu hlavního města Lefkady Lefkas town (vzdáleno asi 13 km). V okolí naleznete další úžasnou pláž Kathisma (vzdálenou asi 4 km), klášter Faneromeni (vzdálený asi 7 km) či starobylou vesničku Karya (vzdálenou asi 15 km). Zatoužíte-li po sportovním vyžití, můžete se vydat na pláž Agios Ioannis (vzdálená asi 12 km) a vyzkoušet windsurfing či kiteboarding.

Transfer

Transfer z letiště Aktio Preveza (cca 32 km) potrvá asi 50 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Agios Nikitas

Taverny, restaurace, bary, obchody, bankomat, lodní spojení na pláž Milos (cca 3 €/cesta). Výlety a pronájmy dopravních prostředků přes zástupce Viamare. Výlety se pořádají z Vassiliki nebo Nidri, možnost připlacení transferu Agios Nikitas - Vassiliki/Nidri - Agios Nikitas.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour