LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Výlety v Lefkosu

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

8 zájezdů

Tipy na výlety v Lefkosu

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Karpathos si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Lefkos, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ve vybraných destinacích ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Olympos a perly Karpathosu

Olympos je jedna z nejtradičnějších vesnic na ostrově. Dodnes zde lze spatřit původní život, kulturu a zvyky místních obyvatel.

Saria

Vydejte se po stopách dávných civilizací a pirátů na ostrov Saria, který byl dříve součástí pevniny ostrova Karpathos. Procházka do vesnice Argos a dále ke kostelíku Agios Zaharias, odkud je krásný výhled na moře a na základy původního osídlení. Součástí výletu je zastávka na koupání.

Modrý den

Celodenní plavba s koupáním (na ostrově je přes 100 krásných pláží) a grilováním. Oběd (v ceně) pro Vás připraví sám kapitán a jeho posádka.

NERAIDA

26.července 8 dní Bez stravování
-22%
18 943 / os.

GALINI

7.června 8 dní Polopenze
-12%
16 367 / os.

SEA MELODY

26.července 8 dní Bez stravování
-12%
18 299 / os.

BLUE SWAN

31.května 8 dní Bez stravování
-20%
12 690 Kč / os.

SUNSET

7.června 8 dní Polopenze
-21%
17 287 / os.

WHITE CASTLE

31.května 8 dní Snídaně
-21%
12 690 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu