Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Mykali na ostrově Samos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si Mykali zamilujete:

Klid, všudypřítomná pohoda, dlouhá oblázková pláž a náramně čisté moře vám dají prostor dokonale dobít baterky.

Obchůdku a taveren je tu jen tolik, aby vás myšlenky na nakupy nerušily během slunění. Suvenýry i něco dobrého na zub tu ale vždycky pořídíte.

Okolní krajina si vás získá nádhernými vyhlídkami, kláštery i horskými vesničkami, které si stále udržují svůj starobylý ráz.

Poznejte Mykali

Oáza klidu asi 8 km na jih od hlavního města ostrova Samos dostala název Mykali. Letovisko charakterizuje všudypřítomná pohoda a na místní 3 km dlouhé a široké pláži pokryté kobercem bílých oblázků si dokonale dobijete baterky. Žádne roztančené kluby ani bary tu nečekejte. Sem se jezdí relaxovat. Obchodů je tu jen tolik, aby vás myšlenky na nákupy nerušily během slunění a za památkami se jezdí do Pythagorionu nebo do hlavního města Samos. I okolní krajina má co nabídnou. Půjčte si auto nebo motorku a vydejte se objevovat nádherné vyhlídky, kláštery i starobylé vesničky ukryté v horách.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku