SLEVY AŽ 42% NA LÉTO 2021 + 3 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 28. 02.

Niforeika na Peloponésu

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Niforeiku zamilujete:

Božský klid, rajské scenérie a nekonečná písčitá pláž – v letovisku Niforeika si užijete opravdovou dovolenkovou pohodu.

Peloponés vás vezme na cestu do minulosti a odhalí vám nejslavnější místa počátků vyspělé civilizace: Olympii, Spartu, Mykény nebo Korint.

Dlouhatánská pláž pokrytá jemným pískem si za svou kvalitu vysloužila Modrou vlajku Evropské unie. Parádní koupání garantováno.

Poznejte Niforeiku

Niforeika na severozápadu poloostrova Peloponés je opravdovou oázou klidu. Nenarazíte tu na hlučné bary, roztančené diskotéky a nečekejte ani bujarý noční život. Sem se jezdí relaxovat a čerpat energii z vyhřátého písku, šumu mořských vln a odkazů starodávných civilizací. Místní písčitá pláž si za svou kvalitu vysloužila prestižní Modrou vlajku a je dostatečně velká na to, abyste si tu našli svoje místečko, kde vás nikdo a nic nebude rušit. Za historickými památkami budete muset cestovat dále, ale jejich krása vám ty kilometry vynahradí. Naplánujte si výlet do Olympie s dochovaným stadionem, na kterém se konaly první olympijské hry, do Sparty, líhně proslulých vojevůdců a oddaných vojáků, do Mykén se slavnou Lví bránou nebo Korintu, kde vás ohromí Apolónův chrám a zbytky antického města. Peloponés je prostě nevyčerpatelnou studnicí zážitků, která vás ani při opakovaných návštěvách nepřestane překvapovat.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

PAVLINA

9.června 8 dní All inclusive
-18%
19 071 / os.

NIFOREIKA BEACH

9.června 8 dní Light all inclusive
-19%
17 271 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu