LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Osada Xi na ostrově Kefalonie

Zjistěte více o oblíbeném řeckém letovisku

3 zájezdů

3 důvody, proč si osadu Xi zamilujete

Nezvykle načervenalý písek na místní pláži vytváří v kombinaci s bílými horami v okolí vytváří neodolatelný celek.

Vládne tu převážně pohoda a klid, ale po setmění ožívájí kluby, ve kterých s drinkem v ruce klidně protančíte celou noc.

Lenošení na pláží si ozvláštníte nějakým vodním sportem. Pobřeží ze strany moře prozkoumáte na vypůjčeném šlapadle nebo loďce.

O osadě Xi

Osada Xi je velmi příjemné, spíše klidnější letovisko. Proslulá je zdejší pláž se saharským červeným pískem s krásnými západy slunce. Pláž je velmi čistá, jak dokládá i Modrá vlajka. Pohodlí vám zajistí lehátka i slunečníky, které si můžete pronajmout. Letovisko potěší i milovníky vodních sportů. Jejich nabídka je skutečně široká. K dispozici jsou i loďky nebo šlapadla. Během prázdnin to v letovisku ožívá v místních barech obzvláště po setmění. V osadě Xi si obstaráte i drobné nákupy ve zdejším obchůdku. Speciality řecké kuchyně a zábavu vám obstarají místní taverny a bary. Každou sezónu nějaká nová přibyde. Dovolenou vám ozvláštní zájezdy, které sestavily místní cestovní kanceláře. V okolí se nachází řada zajímavých míst. Za návštěvu určitě stojí nedaleké město Lixouri.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

APOLLONION ASTERIAS RESORT

3.června 11 dní Polopenze
-13%
28 143 / os.

XI VILLAGE

3.června 11 dní Snídaně
15 990 / os.

AGGELINA

3.června 11 dní Snídaně
-24%
18 490 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu