Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Osada Xi na ostrově Kefalonie

Zjistěte více o oblíbeném řeckém letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si osadu Xi zamilujete

Nezvykle načervenalý písek na místní pláži vytváří v kombinaci s bílými horami v okolí vytváří neodolatelný celek.

Vládne tu převážně pohoda a klid, ale po setmění ožívájí kluby, ve kterých s drinkem v ruce klidně protančíte celou noc.

Lenošení na pláží si ozvláštníte nějakým vodním sportem. Pobřeží ze strany moře prozkoumáte na vypůjčeném šlapadle nebo loďce.

O osadě Xi

Osada Xi je velmi příjemné, spíše klidnější letovisko. Proslulá je zdejší pláž se saharským červeným pískem s krásnými západy slunce. Pláž je velmi čistá, jak dokládá i Modrá vlajka. Pohodlí vám zajistí lehátka i slunečníky, které si můžete pronajmout. Letovisko potěší i milovníky vodních sportů. Jejich nabídka je skutečně široká. K dispozici jsou i loďky nebo šlapadla. Během prázdnin to v letovisku ožívá v místních barech obzvláště po setmění. V osadě Xi si obstaráte i drobné nákupy ve zdejším obchůdku. Speciality řecké kuchyně a zábavu vám obstarají místní taverny a bary. Každou sezónu nějaká nová přibyde. Dovolenou vám ozvláštní zájezdy, které sestavily místní cestovní kanceláře. V okolí se nachází řada zajímavých míst. Za návštěvu určitě stojí nedaleké město Lixouri.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

SOFIA

11.června 12 dní Bez stravování
-13%
14 251 / os.

LITO

15.května 18 dní Bez stravování
-8%
10 571 / os.