Kefalonie

Vše o magickém a kouzelném ostrově

15 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Kefalonii

Divoká a nespoutaná krajina ostrova Kefalonie plná neuvěřitelných přírodních úkazů vás bude lákat k výletům.

Pláž Mirtos je podle místních nejkrásnější pláží světa a na pláži Xi si budete lámat hlavu nad tím, odkud se tu vzal tak sytě červený písek.

Uspěchanost dnešní doby se Kefalonie netýká. Pokud máte rádi klid a opalování v soukromí, najdete si tu kus ráje jen pro sebe.

O Kefalonii

Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání. Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Kefalonii

Fotogalerie

GALINI STUDIOS

10.června 11 dní Bez stravování
-16%
18 808 / os.

SEA BREEZE

3.června 11 dní Snídaně
-16%
17 044 / os.

POSEIDON

30.května 12 dní Bez stravování
-16%
22 504 / os.

XI VILLAGE

3.června 11 dní Snídaně
-16%
21 580 / os.

DESPINA

10.června 11 dní Bez stravování
-16%
20 992 / os.

PRINCESS

30.května 12 dní Snídaně
-16%
34 768 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu