Kefalonie

Vše o magickém a kouzelném ostrově

13 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Kefalonii

Divoká a nespoutaná krajina ostrova Kefalonie plná neuvěřitelných přírodních úkazů vás bude lákat k výletům.

Pláž Mirtos je podle místních nejkrásnější pláží světa a na pláži Xi si budete lámat hlavu nad tím, odkud se tu vzal tak sytě červený písek.

Uspěchanost dnešní doby se Kefalonie netýká. Pokud máte rádi klid a opalování v soukromí, najdete si tu kus ráje jen pro sebe.

O Kefalonii

Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání. Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Kefalonii

Fotogalerie

AGGELINA

24.června 11 dní Snídaně
-52%
11 990 Kč / os.

DESPINA

11.července 12 dní Bez stravování
-20%
23 175 / os.

NANA

24.června 11 dní Bez stravování
-55%
8 990 Kč / os.

GALINI STUDIOS

22.července 11 dní Bez stravování
-20%
20 231 / os.

ANNA

22.července 11 dní Bez stravování
-13%
19 035 / os.

SEA BREEZE

25.července 12 dní Bez stravování
-23%
16 827 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu