SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Skala na ostrově Kefalonia

Poznejte blíže řecké letovisko Skala

1 zájezdů

3 důvody, proč si Skalu zamilujete

Pobřeží pokryté pískem a oblázky, které se na některých místech barví do oranžova, vám odhalí pláž oceněnou Modrou vlajku.

Za velkými balvany na pobřeží se ukrývají nejrůznější zátoky a zákoutí, kde si užijete romantické koupání v soukromí.

Památky řecké historie leží na dosah. V ruinách z 3. století př. n. l. objevíte i původní malé lázně a okouzlí vás krásná mozaiková podlaha.

O Skale

Letovisko Skala na jižním cípu kouzelné Kefalonie vás okamžitě naladí na dovolenkový mód. Vděčí za to především dlouhé pláži, kterou pokrývá jemný písek a oblázky. Na pláži oceněné Modrou vlajkou za čistotu si dopřejete odpočinek na lehátku pod slunečníkem a nechybí ani sprchy a příjemné taverny. Ve Skale roste mnoho piniových stromů, které dotváří příjemnou atmosféru. Na pláži si navíc můžete vybírat z široké nabídky vodních sportů. Ve Skale obstaráte drobné nákupy, v tavernách a restauracích si pochutnáte na řecké kuchyni a v blízkém okolí se nachází i historické památky. Letovisko Skala vám dopřeje vše, co od pohodlné dovolené vyžadujete. Služby na vysoké úrovni, nádhernou pláž, sportovní vyžití, možnosti výletů a najdete tu i opuštěné zátoky. Ne náhodou patří Skala mezi nejoblíbenější turistické destinace.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

PORTO SKALA

31.května 11 dní Polopenze
-12%
18 735 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu