Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v letovisku Skala

Které pláže ve Skale navštívit

1 zájezdů

Pláže ve Skale

Pláž ve Skale patří k největším lákadlům pro turisty i místní. Táhne se do dáli a pokrývá ji písek a oblázky. Na některých místech nabývá až oranžových tónů. Na pláži máte k dispozici veškeré vybavení pro váš odpočinek. Najdete zde vše od lehátek až po taverny s veselou řeckou obsluhou. Pláž pravidelně získává ocenění od EU za čistotu. Více soukromí a divočejší přírodu nabízí zátoky a další skrýše. Stačí překonat bariéru z balvanů a poznáte romantiku na opuštěné pláži.

Moře ve Skale

Během dovolené se můžete těšit na koupání v průzračně čistém a krásně modrém moři. Teplota vody stoupá přes dvacet stupňů a v srpnu ještě výše. Hloubka začíná až dále od pláže. Pokud si užíváte mělkou vodu, která se rychle prohřeje, ve Skale si přijdete na své. Ocení ji i rodiče menších dětí. Ve vodě můžete zažít i více adrenalinu, pokud využijete nabídku vodních sportů.

PORTO SKALA

2.července 12 dní Polopenze
-8%
24 790 / os.