Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Lassi – Argostoli na ostrově Kefalonia

Zjistěte vše o letovisku v předměstí hlavního města

1 zájezdů

3 důvody, proč si Lassi - Argostoli zamilujete

Vybírat si tu budete hned z několika nádherných pláží. Nejproslulejší z nich, Makris Gialos, se může pochlubit i Modrou vlajkou EU.

Asi půlhodinová procházka vás zavede až do hlavního města Argostoli. V cíli vás čeká řada pamětihodností, přístav i tržiště.

Průzračné moře vám tu odhalí všechny odstíny modré. Od blankytné na březích přes tyrkysovou až po indigo ve velkých hloubkách.

O Lassi - Argostoli

Živé letovisko Lassi na ostrově Kefalonia je vlastně předměstím hlavního města Argostoli a jeho největší předností jsou nádherné pláže. Napočítáte jich tu minimálně pět a tou nejvěhlasnější je beze sporu Makris Gialos. Evropská unie ji každoročně oceňuje prestižní Modrou vlajkou. Další "modrovlajkovou" pláží je Platis Gialos, ale slunění byste měli vyzkoušet i na plážích Kalamnia, Gradakia nebo Kamaluris. Letovisko Lassi protíná místní komunikace, která vás zavede až do hlavního města. Pěšky je to procházka na půl hodiny, ale sveze vás tam i pravidelná autobusová linka. V Argostoli navštivte přístav a během procházky po pěší zóně prozkoumejte všechny zdejší pamětihodnosti. Zavítejte i na rozlehlou tržnici, kde nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu, ryby a další místní dobroty. Hlavně díky vysoké koncentraci pláží na jednom místě, ale i díky blízkosti hlavního města, je letovisko Lassi vyhledávaným cílem sluncechtivých turistů.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

POSEIDON

2.července 12 dní Bez stravování
-8%
19 690 / os.