Výlety v Lassi

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

6 zájezdů

Tipy na výlety v Lassi

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Kefalonie si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Lassi, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Odysseova Ithaka

Přejezd autobusem do města Sami a odtud lodí na Ithaku, zde zastávka na koupání na pláži Gidaki, pokračování do hlavního města Vathi, kde je volný čas. Prohlídka vesničky Kioni s možností oběda. Poté plavba k pláži Filiatro, koupání. Návrat z Ithaky opět kombinovanou dopravou lodí a autobusem. Změna programu vyhrazena.

Orientační cena: bude upřesněna přímo na místě. Výlet je doprovázen anglicky hovořícím průvodcem.

Okruh ostrovem

Návštěva kláštera Sv. Gerasima, poté ochutnávka místních vín v největším a tradičním vinařském závodě na ostrově, prohlídka jeskyně Melissani (vstupné: cca 7 €) a krápníkové jeskyně Drogarati (vstupné: cca 5 €), možnost oběda a koupání ve vesničce Agia Efimia, zastávka nad krásnou pláží Myrtos.

Orientační cena výletu: 45€/osoba. Výlet je doprovázen česky hovořícím průvodcem.

DESPINA

11.července 12 dní Bez stravování
-20%
22 899 / os.

ANNA

20.června 12 dní Bez stravování
-30%
15 990 Kč / os.

MEDITERRANEE

11.července 12 dní Snídaně
-12%
38 079 / os.

GALINI STUDIOS

22.července 11 dní Bez stravování
-20%
20 231 / os.

POSEIDON

20.června 12 dní Bez stravování
-33%
18 990 Kč / os.

PRINCESS

2.září 11 dní Snídaně
-13%
38 815 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu