Výlety v Lassi

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

9 zájezdů

Tipy na výlety v Lassi

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Kefalonie si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Lassi, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Odysseova Ithaka

Přejezd autobusem do města Sami a odtud lodí na Ithaku, zde zastávka na koupání na pláži Gidaki, pokračování do hlavního města Vathi, kde je volný čas. Prohlídka vesničky Kioni s možností oběda. Poté plavba k pláži Filiatro, koupání. Návrat z Ithaky opět kombinovanou dopravou lodí a autobusem. Orientační cena výletu: 55€/osoba.

Okruh ostrovem

Návštěva kláštera Sv. Gerasima, poté ochutnávka místních vín v největším a tradičním vinařském závodě na ostrově, prohlídka jeskyně Melissani (vstupné: cca 7 €) a krápníkové jeskyně Drogarati (vstupné: cca 5 €), možnost oběda a koupání ve vesničce Agia Efimia, zastávka nad krásnou pláží Myrtos. Orientační cena výletu: 36€/osoba.

Za krásami severu Kefalonie

Autobusový výlet za koupáním na jedné z nejkrásnějších pláží světa Myrtos, poté zastávka v kouzelném Assosu, zde je možnost oběda (není v ceně), poslední zastávka ve Fiskardu. Orientační cena výletu: 36€/osoba.

MEDITERRANEE

30.května 12 dní Snídaně
-10%
36 711 / os.

ANNA

30.května 12 dní Bez stravování
-10%
19 791 / os.

POSEIDON

30.května 12 dní Bez stravování
-10%
24 111 / os.

LIMANAKI

1.července 11 dní Snídaně
-10%
35 901 / os.

KEKATOS

10.června 11 dní Bez stravování
-10%
24 921 / os.

DESPINA

10.června 11 dní Bez stravování
-10%
22 491 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu