Lassi - Letovisko

Lassi je vlastně živé předměstí hlavního města Argostoli. Má dvě skvělé pláže s jemným bílým pískem, které se zvolna svažují do tyrkysového moře. Tyto pláže na Kefalonii patří mezi nejkrásnější v Řecku.
Samotné Lassi je dlouhé asi 3 km a jeho domky, vily a hotely jsou postaveny po obou stranách místní komunikace nebo na přilehlých svazích. Na této komunikaci se nalézají také taverny, restaurace, bary, kavárny a obchody. Po půlhodinové procházce dojdete do hlavního města ostrova Kefalonie, Argostoli. Lassi je spojeno s Argostoli několikrát za den také místní autobusovou dopravou (v hlavní sezóně). Dá se použít i taxislužba. Je tak snadné navštívit toto krásné město s jeho přístavem, pěší zónou a dalšími pamětihodnostmi. Rozhodně stojí za to navštívit i Archeologické muzeum a Národopisné muzeum ostrova Kefalonie. Středem zájmu se může stát i poměrně rozsáhlé přístavní tržiště, kde snadno nakoupíte ovoce, zeleninu, ryby a další potraviny.
Severně od Lassi je oblast Fanari. Je pojmenována po starobylém majáku, který byl v 19. století zrekonstruován. Tato oblast nabízí pěkné procházky a nezapomenutelné západy slunce.
V okolí Lassi je velké množství nádherných pláží. Nejvěhlasnější z nich je překrásná pláž Makris Gialos, která získává každým rokem modrou vlajku EU. Další krásné pláže jsou Platis Gialos (modrá vlajka EU), Mediterrane, Kalamnia, Gradakia, Kamarulis a další. Řada těchto pláží je zastíněna borovicemi a část pobřeží v okolí Lassi je zalesněná.

Transfer

Transfer z letiště (cca 6 km) potrvá asi 15 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Lassi

Taverny, restaurace, bary, obchody, internetová kavárna, bankomat, partnerská cestovní kancelář, půjčovna dopravních prostředků přes zástupce Viamare, pronájem slunečníků a lehátek. Lékárna a nemocnice jsou v Argostoli.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour