Lixouri na ostrově Kefalonia

Zjistěte vše o kouzelném řeckém letovisku Lixouri

4 zájezdů

3 důvody, proč si Lixouri zamilujete

Cestu k pláži Lepeda lemují opuncie, agáve, oleandry i ibišky a v cíli na vás čeká červený saharský písek a tyrkysově modré moře.

Okolí je poseto plážemi. Okouzlí vás rudá Xi a za srdce chytne oblázková Myrtos, která se řadí mezi nejlepší pláže Evropy.

Spletitá síť uliček s obchody i romantickými zákoutími vás zavede až do srdce města s čtvercovým náměstím lemovaným platany.

O Lixouri

Srdcem města Lixouri, druhého největšího města v Kefalonii, je prostorné čtvercové náměstí lemované platany. Do centra vede spletitá síť uliček s obchody i romantickými zákoutími. Čilý městský cvrkot můžete pozorovat z místních kaváren, cukráren i taveren a široká třída podél pobřeží vás zláká k podvečerní procházce. Hlavními důvody, proč do Lixouri zamířit, jsou však moře a pláže. Cestu k pláži Lepeda lemují opuncie, agáve, něžné květy oleandrů i pestrobarevné ibišky. V cíli vás čeká nádherná podívaná na pláž s červeným saharským pískem a tyrkysově modrým mořem. Lepeda však není jedinou pláží s typickým zbarvením písku. Další objevíte cestou směrem na jih: Agios Ioannis, Megas Lakos, Kounopetra či Agios Nikolaos. Určitě nevynechejte ani pláž Xi, která je jednoznačně nejkrásnější v této oblasti.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

SUMMERY

12.září 12 dní Snídaně
-25%
16 990 Kč / os.

NANA

22.srpna 12 dní Bez stravování
-60%
7 990 Kč / os.

SEA BREEZE

12.září 12 dní Bez stravování
-23%
10 990 / os.

APOLAFSI

2.září 11 dní Bez stravování
-28%
10 990 / os.