Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v letovisku Lixouri

Které pláže v Lixouri navštívit?

4 zájezdů

Pláže v Lixouri

Vydejte se na pláž Lepeda. Vede k ní 2 km dlouhá cesta a trasu lemují opuncie, agáve, něžné květy oleandrů i pestrobarevné ibišky. V cíli vás čeká nádherná podívaná na pláž s červeným saharským pískem a tyrkysově modrým mořem. Můžete zde odpočívat na lehátku pod slunečníkem, navštívit kiosek a zahrát si plážový volejbal. Lepeda však není jedinou pláží s typickým zbarvením písku. Další objevíte cestou směrem na jih: Agios Ioannis, Megas Lakos, Kounopetra či Agios Nikolaos. Některé z nich vám dopřejí i naprosté soukromí. Během vaší dovolené v Lixouri určitě nevynechte pláž Xi, která je jednoznačně nejkrásnější v této oblasti. Nabízí ideální podmínky pro odpočinek a pro vaše vodní sportovní aktivity. Nezmeškejte ani návštěvu proslulé pláže Myrtos. Dojedete k ní buď po vlastní ose nebo využijte nabídku zájezdů.

Moře v Lixouri

Nejen vysoké letní teploty zde lákají ke koupání. Přesto, že pláže jsou písčité, můžete se těšit na průzračnou vodu s příjemnou teplotou. Nemusíte se obávat spodních proudů ani nepříjemných vln, které by vám snižovaly požitek z plavání. Moře na plážích v Lixouri a okolí vás okouzlí také svou širokou škálou snad všech odstínů modré.

APOLAFSI

15.května 18 dní Bez stravování
-8%
10 571 / os.

SEA BREEZE

15.května 18 dní Bez stravování
-8%
10 111 / os.

SUMMERY

3.srpna 11 dní Snídaně
-8%
21 979 / os.

NANA

15.května 18 dní Bez stravování
-8%
10 111 / os.