Výlety v Paleochoře

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

10 zájezdů

Tipy na výlety v Paleochoře

Dovolenou na Krétě si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádají místní cestovní kanceláře. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z letoviska Paleochora, dostanete po příjezdu od delegáta. Platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Tip na individuální výlet

Z Paleochory odjíždějí každý den lodě do přístavů Sougia, Agia Roumeli, Loutro, Chora Sfakion, a několikrát týdně na pláž Elafonissi a na ostrov Gavdos.

Soutěska Agia Irini

7 km dlouhá procházka překrásnými cypřišovými a borovicovými lesy, návštěva vesničky Sougia s krásnou oblázkovou pláží – možnost koupání nebo návštěvy některé z místních taveren. Pevná obuv nutná!

Soutěska Samaria

Nejznámější, nejdelší (16 km) a nejkrásnější soutěska nejen na Krétě, ale v celé Evropě. Jedna nádherná přírodní scenérie stíhá druhou. Úchvatné pohledy! Kolem 9:30 hod. zahájíte z výšky 1200 metrů nad mořem patnáctikilometrový pochod krásnou a klidnou přírodou až na jih do vesničky Agia Roumeli. V odpoledních hodinách nastoupíte na loď, která s Vámi popluje cca hodinovou plavbu kolem malebného pobřeží jižní Kréty.

Gramvousa

Nejkrásnější záliv na Krétě s malebnou písečnou lagunou s nádechem exotiky. Cestou zakotvíte u benátské pevnosti, kde si můžete vychutnat nekonečné výhledy.

MEDITERRANEAN SEA

31.května 11 dní Bez stravování
-14%
18 825 / os.

PAL BEACH

31.května 11 dní Snídaně
-14%
22 265 / os.

AGHAS HOTEL

10.června 12 dní Snídaně
-14%
21 491 / os.

LITO

31.května 11 dní Bez stravování
-14%
20 029 / os.

LUXURIOUS ANDEL HOMES

31.května 11 dní Bez stravování
-14%
46 345 / os.

FILOXENIA

31.května 11 dní Bez stravování
-14%
17 965 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu