Výlety v Paleochoře

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

5 zájezdů

Tipy na výlety v Paleochoře

Dovolenou na Krétě si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádají místní cestovní kanceláře. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z letoviska Paleochora, dostanete po příjezdu od delegáta. Platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Tip na individuální výlet

Z Paleochory odjíždějí každý den lodě do přístavů Sougia, Agia Roumeli, Loutro, Chora Sfakion, a několikrát týdně na pláž Elafonissi a na ostrov Gavdos.

Soutěska Agia Irini

7 km dlouhá procházka překrásnými cypřišovými a borovicovými lesy, návštěva vesničky Sougia s krásnou oblázkovou pláží – možnost koupání nebo návštěvy některé z místních taveren. Pevná obuv nutná! Orientační cena výletu: 32€/osoba.

Soutěska Samaria

Nejznámější, nejdelší (16 km) a nejkrásnější soutěska nejen na Krétě, ale v celé Evropě. V ranních hodinách zahájíte z výšky 1200 metrů nad mořem patnáctikilometrový pochod krásnou a klidnou přírodou až na jih do vesničky Agia Roumeli. V odpoledních hodinách nastoupíte na loď (cca 18 €), která s Vámi popluje cca hodinovou plavbu kolem malebného pobřeží jižní Kréty. Orientační cena výletu: 35€/osoba.

Gramvousa

Nejkrásnější záliv na Krétě s malebnou písečnou lagunou s nádechem exotiky. Cestou zakotvíte u benátské pevnosti, kde si můžete vychutnat nekonečné výhledy. Orientační cena výletu: 52€/osoba.

CANDIA

27.července 12 dní Bez stravování
-8%
30 075 / os.

EUROPA

7.září 12 dní Snídaně
-8%
34 491 / os.

FILOXENIA

6.července 12 dní Bez stravování
-22%
19 990 Kč / os.

MICHALIS

26.června 11 dní Bez stravování
-65%
7 990 Kč / os.

MEDITERRANEAN SEA

27.července 12 dní Bez stravování
-8%
24 371 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu