Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Platamonas na Olympské riviéře

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Platamonas zamilujete:

Pláž v Platamonas je pokrytá pískem s občasnými kamínky a za mimořádnou čistotu a služby ji Evropská unie pravidelně oceňuje Modrou vlajkou.

Dominantou letoviska Platamonas je hrad z 13. století, který v dálce na zalesněném kopci střeží místní pláž i celé letovisko.

Podnebí na Olympské riviéře má příznivé účinky na horní cesty dýchací a pobyty zde jsou vhodné pro astmatiky a alergiky.

Poznejte Platamonas

Na řecké pevnině v oblasti zvané Olympská riviéra leží přístav a malebné městečko Platamonas. Původní rybářská osada se díky své krásné písečné pláži s občasnými kamínky stala oblíbeným letním cílem turistů z celého světa. Pohádkovou atmosféru dokresluje středověký hrad, který v dálce na zalesněném kopci střeží pláž i celé letovisko. V Platamonas i v celé oblasti se těšte na čisté, a hlavně příjemně vyhřáté moře. Na vrcholu sezóny vás potěší teplotou vody kolem 25 °C. Vyberete si tu z nabídky vodních sportů, půjčí vám šlapadla, lodičky nebo kanoe. Na pláži si zahrajete plážový volejbal a za dalšími zážitky vás vláček sveze do sousedního letoviska Nei Pori. Cestou zpět se zastavte na něco dobrého v jedné z místních taveren, a pokud vám budou síly stačit, vplujte na parket některé ze zdejších diskoték. V Platamonas to žije téměř 24 h denně.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

HOTEL ROYAL PALACE RESORT & SPA

1.června 11 dní Polopenze
-8%
26 027 / os.

SUN BEACH

1.června 11 dní Polopenze
-16%
19 311 / os.