Lardos - Lothiariki - Letovisko

Přímořské letovisko Lothiariki vzniklo okolo lardosské zátoky s nádhernou pláží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Centrum přímořského letoviska je rozloženo podél místní komunikace, kde naleznete množství obchodů, taveren a barů. Příjemnou dovolenou můžete strávit na 2 km dlouhé krásné písčito-oblázkové pláži s modrou vlajkou EU a pozvolným vstupem do moře. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky (cca 8 €/2 lehátka + 1 slunečník). Tato pláž je vhodná pro provozování vodních sportů včetně vodního lyžování, windsurfingu a parasailingu. Nedaleko je další nádherná pláž Glystra. Lothiariki je vhodné místo pro ty, kteří hledají odpočinek bezprostředně u moře.

Jedna z hlavních turistických atrakcí ostrova Rhodos, vesnice Lindos, kde najdete památky z doby antické i byzantské, je vzdálena pouze asi 8 km a několikrát denně tam jezdí místní autobusová doprava, kterou se lze také dostat do hlavního města Rhodos. K cestě do Lindosu lze využít i lodní taxík.

Lardos

Původní vesnička Lardos je vzdálena asi 2,2 km od letoviska. Vesnička si zachovává stále svůj původní venkovský ráz velmi málo ovlivněný turismem. Překvapí Vás romantickými uličkami a malebným kostelíkem s kaplí. Ve vesničce žijí místní tradičním životem, zabývají se především zemědělstvím a ve volných chvílích posedávají v tavernách nebo v kafenionech. Naleznete zde obchody, pekárnu, dva větší supermarkety, prodejnu ryb, masnu, prodejnu ovoce a zeleniny, lékarnu a stanoviště taxíků. Vše je soustředěno okolo náměstí, kde se konají i řecké večery. V Lardosu je zastávka místní autobusové dopravy a vy se snadno můžete dostat do Lindosu, do hlavního města Rhodos, ale i na jih ostrova například na pláž Prasonisi.

Transfer

Transfer z letiště (cca 55 km) potrvá asi 1 h. 40 min (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Lardosu - Lothiariki

Krásné pláže s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, bary, kavárny, obchody, telefon, bankomat, poštovní schránka, vodní atrakce (banán, ringo), vodní sporty, pronájem malých člunů. Možnost půjčení motorových vozidel a rezervace výletů přes zástupce Viamare. Další bary, taverny, obchody, pekárna, lékárna jsou ve vesnici Lardos, která je vzdálena asi 2,2 km. Lékař a lékárna jsou také v letovisku Pefki vzdáleném asi 5 km.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Lardosu - Lothiariki Viamare doporučuje

EL VITA - Lardos - Lothiariki
First Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Dítě výhodně
BazénKlimatizaceWi-Fi (bez záruky) Parkování u letiště zdarma

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour