Pefki - Letovisko

Přímořské letovisko Pefki vzniklo z původní rybářské vesnice jen asi 5 kilometrů od skvostu ostrova - vesnice Lindos s Akropolí. Malebná vesnice Pefkos je obklopena kopci s borovicemi a najdete zde několik nádherných pláží s modrou vlajkou EU a pozvolným vstupem do moře.

Pláže Pefki

Příjemné chvíle můžete strávit například na 700 m dlouhé krásné písečné pláži Lee. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky (cca 8 €/set). Tato pláž je vhodná pro provozování vodních sportů včetně vodního lyžování, windsurfingu a parasailingu, a je velmi oblíbená.

Služby Pefki

Centrum přímořského letoviska je situováno kolem náměstí a hlavní silnice, kde naleznete množství obchodů, taveren, kaváren a barů. Díky původní zástavbě rybářské vesnice a začínajícímu turistickému ruchu se Pefki změnilo v příjemné středisko, které kombinuje atmosféru klidné rybářské vesničky s turistickým letoviskem, kde najdete vše, co ke krásné a spokojené dovolené patří.

Transfer

Transfer z letiště (cca 50 km) potrvá asi 1 h. 10 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Pefki

Krásné písečné pláže s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, bary, kavárny, obchody, pekárna, lékař, lékárna, telefon, bankomat, poštovní schránka, vodní atrakce (banán, ringo), vodní sporty, pronájem malých člunů. Možnost půjčení motorových vozidel a rezervace výletů přes zástupce Viamare. Další bary, taverny, obchody, pekárna a lékárna jsou ve vesnici Lardos (cca 6 km).

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour