Recenze - PANDORA

Zobrazit ubytování
8,9
20 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
9,1
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Skiathos 23.8-3.9.2019

V Řecku jsem byla vůbec poprvé a byla jsem naprosto okouzlena. Milí a vždy ochotní Řekové, výborné jídlo, nádherné písčité, nebo písčito-oblázkové pláže. Pohyb po ostrově jsem zvolila autobusem nebo pěšky. Za 10 dní jsem navštívila skoro ...

Celkový dojem

V Řecku jsem byla vůbec poprvé a byla jsem naprosto okouzlena. Milí a vždy ochotní Řekové, výborné jídlo, nádherné písčité, nebo písčito-oblázkové pláže. Pohyb po ostrově jsem zvolila autobusem nebo pěšky. Za 10 dní jsem navštívila skoro všechny pláže a skutečně je z čeho vybírat. Pokud jde o jazyk, tak se domluvíte se základní angličtinou. Pro pohyb busem po ostrově je třeba umět počítat do třiceti a znát číslo své autobusové zastávky. Zastávky jsou velmi přehledně zakresleny na mapě, kterou si máte možnost vzít na letišti nebo ve městě v turistickém centru. Kdo chce více informací, najde je na tomto odkazu http://www.skiathos.gr/en/transportation/moving-in-skiathos.Za mne je na ostrově velmi dobře zvládnutá logistika. Co vidím jako problém, je pěší pohyb po silnici, kde chybějí chodníky a proto místy může být pro někoho pohyb nebezpečný. Zejména pro malé děti.

Poloha

Skiathos je rušnější destinace. Komu nevadí přeplněné autobusy a chce prožít aktivní dovolenou s trochou lehké turistiky je to výborná volba. Za odměnu nádherné pláže, příroda a zákoutí pro romantiky. Kdo rád fotí opravdu si přijde na své jako já.

Ubytování

Ubytování v apartmánech PANDORA, konkrétně apartmán Calypso s výhledem na moře. Ubytování skromné, žádný luxus, nicméně nechybělo nic potřebné včetně trezoru, fénu, klimatizace. Dokonce byla k dispozici žehlička a žehlící prkno:-)V době od 19 hodin již příjemně a dalo sedět až do pozdních hodin. Kupodivu ani žádní komáři nebo jen sem tam nějaký. Pokud jde o úklid byla jsem celkem spokojená. Výměna ručníků v půli pobytu. Koše vynesené každý den.

Stravování

Stravování vlastní a neměnila bych. Dá se najíst docela levně za 3 EUR. Sice fast food :-) ale vždy mi chutnalo.

Další služby

Služby CK hodnotím na výbornou. Zvláštní díky delegátce Marcele. Vždy usměvavá, vstřícná, empatická a hlavně profesionální. Poradí, pomůže a poskytne i informace a tipy, které se nikde nedočtete.

Šárka Karpíšková
11.09.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
povedená dovolená

opět pěkná dovolená na dalším z řečkých ostrovů.

Celkový dojem

opět pěkná dovolená na dalším z řečkých ostrovů.

Poloha

okolí studií je moc pěkné. Majitel se vzorně stará. V docházkové vzdálenosti dvě pláže.Na ostatní se pohodleně dojede autobudem za pár euro.

Ubytování

ubytování vpohodě. Nejsme nároční. Dala jsem o dvěhvězdičky méně z toho důvodu, že zde nejsou sítě roti komárům, kterých je na tomto ostrově skutečně hodně.

Stravování

stravovali jsme se sami, pro potraviny jsme jezdili do supermarketu do hlavního města.

Další služby

ze služeb jsme využili jen delegáta, který byl supr! jako skoro každý delegát společnosti Viamare. Paní MarcelaVejnosková je skutečněčlověk na svém místě. Po ostrově jsme cestovali autobusem. Levný, rychlý i když někdyhodně nacpaný.

Alena
20.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Skiathos - krásný zelený ostrov s borovicovými lesy. Byli jsme zde již 3. a určitě pojedeme zase. Nenechám na něj dopustit. Spousta krásných pláží.. Klidné pláže k plavání, ale i s vlnama na dovádění. Úžasná také atrakce pro milovníky ...

Celkový dojem

Skiathos - krásný zelený ostrov s borovicovými lesy. Byli jsme zde již 3. a určitě pojedeme zase. Nenechám na něj dopustit. Spousta krásných pláží.. Klidné pláže k plavání, ale i s vlnama na dovádění. Úžasná také atrakce pro milovníky letadel - starty a přistání z blízka.. Skvělá turistika voňavou přírodou, malebné městečko na večerní procházky, výborné taverny s ochotnou obsluhou a nebo jen tak nic nedělání a skvělý relax... Prostě skvělá dovolená!!!

Poloha

Ostrov jsme si loni docela prošli (nachodili jsme asi 96 km ve vietnamkých pantoflích) - takže cesty jsou všude schůdné :D Letos jsme i trochu jezdili. A i když to tu už známe, stále nás to neomrzelo. Je tu klid, víme už co očekávat. Borovice, cikády, pohodoví Řekové a zase borovice. Úplné jiný svět. Doporučujeme výlet na pláž Lalaria. Je to mimořádně hezká pláž, dostupná pouze lodí.

Ubytování

Pandora - milá paní domácí, přátelská. Dala nám domácí marmeládu, čerstvé meruňky.... Příjemné prostředí, kde máte soukromí a můžete v klidu odpočívat. Jedna z nejpříjemnějších pláží na ostrově jen asi 300 m daleko (Pláž Vromolimnos). Ubytování je čisté, slečna pokojská ochotná, čistotná. Každý den uklízí. Vybavení kuchyňky dostačující, na terásce židle, stůl, lehátka...Pohoda...:) Opravdu klid, relax!!!!! Připadám si tady už jako doma.

Stravování

Stravovali jsme se sami. Ráno Řecký jogurt s medem a meruňkami, večer vynikající rajské s feta sýrem a cibulí... Během dne ani nebyl hlad. Pokud jsme byli doma, tak něco malého, rychlého. Třeba špagety nebo brambory na loupačku, máslo, sůl a mléko... Nebo jsme si zašli do taverny na místní specialitu. Pivo v tavernách často podávají v ledových půllitrech. 🍺

Další služby

Naše paní delegátka Marcela byla skvělá, věnovala se nám a byla moc ochotná. Seznámila nás se vším důležitým. Dopravovali jsme se nejčastěji busem - jezdí každých 15 minut. Je to docela fajn zážitek. Také jsme si půjčili auto, abychom si projeli vnitrozemí... Vše v pohodě.

Andrea Kafková
16.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skiathos Pandora

Uzasne super bez chyb

Celkový dojem

Uzasne super bez chyb

Poloha

nádherné pláže, a hlavně vidět startovat a přístávat 737 zážitek k nezaplacení

Ubytování

super apartmán, pro dva ideál klid klimatizace i televize , nádherný výhled na zátoku

Stravování

super, a když chcete můžete mít v přístavu gyros hranolky a Pitu za 2,5 eura a 1,5 vody za 1,5 eura

Další služby

usměvavá majitelka a vynikající delegátka

Dušan Hozák
14.07.2019