Recenze - PANDORA

Zobrazit ubytování
8,9
22 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
9,1
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Spokojenost

Dovolená splnila očekávání. Skiathos je nádherný ostrov plný krásných pláží které jsou většinou dostupné místní dopravou nebo pěšky i s malými dětmi. Strávily jsem tady pohodových 11dní. Oblast Kolios není tak moc turisticky vybavená jako ...

Celkový dojem

Dovolená splnila očekávání. Skiathos je nádherný ostrov plný krásných pláží které jsou většinou dostupné místní dopravou nebo pěšky i s malými dětmi. Strávily jsem tady pohodových 11dní. Oblast Kolios není tak moc turisticky vybavená jako jiné směrem na západ, ale vše důležité je v dochozí vzdálenosti a o to větší je tu klid ;o)

Poloha

Klid a pohoda, pokud se po nedaleké silnici nehonily hlučné čtyřkolky tak úplně v klidu

Ubytování

Ubytování bpraktické, není co vytknout. Krásný výhled na moře a západ slunce ;o) Paní domácí pekla moc dobré buchty/koláče :)

Stravování

Ubytování bez stravy, snídaně vyřešil nedaleký market a jinak je všude plno míst kde se během dne najíst

Další služby

Hned pod ubytováním Market se základním sortimentem + další o kousek dál. Do Taveren nebo na Gyros se muselo kousek dojít, ale o to větší tady byl večer klid

Zdeněk Urbánek
10.10.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Pěkné pláže, dostupné procházkou či místním autobusem, výborné plavání.

Pohoda, klid - až na občasný hluk z místní komunikace (hlasité motocyli, "čtyřkolky" najaté turisty).

Celkový dojem

Pohoda, klid - až na občasný hluk z místní komunikace (hlasité motocyli, "čtyřkolky" najaté turisty).

Poloha

Možnost pěších výletů po místních označených stezkách různé délky a náročnosti (i do okolních kopců).

Ubytování

Příjemné prostředí v zahradě.

Stravování

Možnost nákupu potravin u stanice č. 3 (lokální autobus. linka - 20 min. intervaly) ve skutečném supermarketu - velký výběr!, čerstvé ovoce (zralé) a zelenina + ceny srovnatelné s ČR (u ovoce a zeleniny často nižší nežli v ČR).

Další služby

OK

Vratislav Podruh
26.09.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Skiathos 23.8-3.9.2019

V Řecku jsem byla vůbec poprvé a byla jsem naprosto okouzlena. Milí a vždy ochotní Řekové, výborné jídlo, nádherné písčité, nebo písčito-oblázkové pláže. Pohyb po ostrově jsem zvolila autobusem nebo pěšky. Za 10 dní jsem navštívila skoro ...

Celkový dojem

V Řecku jsem byla vůbec poprvé a byla jsem naprosto okouzlena. Milí a vždy ochotní Řekové, výborné jídlo, nádherné písčité, nebo písčito-oblázkové pláže. Pohyb po ostrově jsem zvolila autobusem nebo pěšky. Za 10 dní jsem navštívila skoro všechny pláže a skutečně je z čeho vybírat. Pokud jde o jazyk, tak se domluvíte se základní angličtinou. Pro pohyb busem po ostrově je třeba umět počítat do třiceti a znát číslo své autobusové zastávky. Zastávky jsou velmi přehledně zakresleny na mapě, kterou si máte možnost vzít na letišti nebo ve městě v turistickém centru. Kdo chce více informací, najde je na tomto odkazu http://www.skiathos.gr/en/transportation/moving-in-skiathos.Za mne je na ostrově velmi dobře zvládnutá logistika. Co vidím jako problém, je pěší pohyb po silnici, kde chybějí chodníky a proto místy může být pro někoho pohyb nebezpečný. Zejména pro malé děti.

Poloha

Skiathos je rušnější destinace. Komu nevadí přeplněné autobusy a chce prožít aktivní dovolenou s trochou lehké turistiky je to výborná volba. Za odměnu nádherné pláže, příroda a zákoutí pro romantiky. Kdo rád fotí opravdu si přijde na své jako já.

Ubytování

Ubytování v apartmánech PANDORA, konkrétně apartmán Calypso s výhledem na moře. Ubytování skromné, žádný luxus, nicméně nechybělo nic potřebné včetně trezoru, fénu, klimatizace. Dokonce byla k dispozici žehlička a žehlící prkno:-)V době od 19 hodin již příjemně a dalo sedět až do pozdních hodin. Kupodivu ani žádní komáři nebo jen sem tam nějaký. Pokud jde o úklid byla jsem celkem spokojená. Výměna ručníků v půli pobytu. Koše vynesené každý den.

Stravování

Stravování vlastní a neměnila bych. Dá se najíst docela levně za 3 EUR. Sice fast food :-) ale vždy mi chutnalo.

Další služby

Služby CK hodnotím na výbornou. Zvláštní díky delegátce Marcele. Vždy usměvavá, vstřícná, empatická a hlavně profesionální. Poradí, pomůže a poskytne i informace a tipy, které se nikde nedočtete.

Šárka Karpíšková
11.09.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
povedená dovolená

opět pěkná dovolená na dalším z řečkých ostrovů.

Celkový dojem

opět pěkná dovolená na dalším z řečkých ostrovů.

Poloha

okolí studií je moc pěkné. Majitel se vzorně stará. V docházkové vzdálenosti dvě pláže.Na ostatní se pohodleně dojede autobudem za pár euro.

Ubytování

ubytování vpohodě. Nejsme nároční. Dala jsem o dvěhvězdičky méně z toho důvodu, že zde nejsou sítě roti komárům, kterých je na tomto ostrově skutečně hodně.

Stravování

stravovali jsme se sami, pro potraviny jsme jezdili do supermarketu do hlavního města.

Další služby

ze služeb jsme využili jen delegáta, který byl supr! jako skoro každý delegát společnosti Viamare. Paní MarcelaVejnosková je skutečněčlověk na svém místě. Po ostrově jsme cestovali autobusem. Levný, rychlý i když někdyhodně nacpaný.

Alena
20.08.2019