LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Výlety na Skyrosu

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

9 zájezdů

Tipy na výlety

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Lodní výlet

Celodenní výlet na vlnách Egejského moře (cca 10:00 - 17:30 hod.). Orientační cena výletu: 62€/osoba, v ceně výletu je zahrnut oběd, snacky, ouzo a víno.

Okruh ostrovem

Autobusový výlet, v rámci kterého budete mít možnost obdivovat přírodní krásy ostrova. Během výletu navštívíte krásné pláže, např. Kira Panagia, Atsitsa, Agios Fokas, Pefkos, Acherounes, Kalamitsa atd. s možností relaxace a koupání v křišťálově čisté vodě. Součástí výletu je také zástávka v plážové taverně s nabídkou místních specialit (strava není zahrnuta v ceně výletu). Orientační cena výletu: 50€/osoba.

Večerní Chora (hlavní město)

Pěší večerní procházka po dlážděných ulicích hlavního města Chora. Jedinečná příležitost objevit ostrovní kulturu, nespočet kaplí, folklorní muzeum Faltaits, archeologické muzeum a byzantský klášter sv. Jiří, který dominuje vrcholu kopce města Skyros společně s benátským hradem. V průběhu výletu je zahrnuto individuální volno pro nákupy a návštěvu místních taveren. Orientační cena výletu: 15€/osoba, v ceně výletu je zahrnuta voda, ouzo a místní snacky.

ANGELA

4.června 11 dní Bez stravování
-24%
19 090 Kč / os.

ARTEMIS

4.června 11 dní Polopenze s nápoji
-24%
17 990 Kč / os.

Letenka s transferem - Skyros

4.června 11 dní
-4%
12 990 Kč / os.

PEGASUS

4.června 11 dní Bez stravování
-23%
23 290 Kč / os.

SKIROS PALACE

4.června 11 dní All inclusive
-23%
22 590 Kč / os.

AGALIPA

14.června 12 dní Bez stravování
-16%
25 390 Kč / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu