PANORAMA (AM)    studia a apartmány - recenze

Recenze

8,7
7 hodnocení
8,7 Ubytování
8,7 Služby
8,7 Okolí
8,7 Stravování
Řazení
9
příjemné ubytování :)!
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Velmi příjemné ubytování mimo turistický ruch - velmi doporučuji :)!.....z balkonu ...
Celkový dojem
Velmi příjemné ubytování mimo turistický ruch - velmi doporučuji :)!.....z balkonu krásný výhled na moře. s dětmi jsme navštěvovali pláž (čistá, písečná) a bazén u hotelu Achillion (cca 50 m od Panoramy). hned vedle je obchod, nejlepší pita gyros jsou v restauraci Ovelix. fresh pomerančový džus je výborný všude ;). Součástí studia je kuchyňka, ve které bych uvítala jar a houbičku na nádobí (jar jsme si koupili, starou houbičku jsme dostali druhý den). Klimatizace je za příplatek.Jeden den jsme si půjčili auto a navštívili rodinnou bio farmu Therianos (vzdálená asi 15 min autem), kde jsme si koupili výborný tymiánový med, olivový olej a vonný masážní olej. dále jsme projeli západní pobřeží ostrova a navštívili Xigia pláž se sirnými prameny (malé oblázky, hodně lidí, ale stojí za to). Velmi příjemná a ochotná delegátka.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kateřina Veselá, 05.08.2017
10
Dovolená na nádherném místě
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená na nádherném místě, a s CK Viamare vše stoprocentní, zařídili cokoliv jsme ...
Celkový dojem
Dovolená na nádherném místě, a s CK Viamare vše stoprocentní, zařídili cokoliv jsme požadovali. 👍👍👍
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr Valoušek, 05.08.2017
9
Ubytování v překrásném, útulném a čistém penzionu
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování v překrásném, útulném a čistém penzionu Panorama plně vyhovovalo našim ...
Celkový dojem
Ubytování v překrásném, útulném a čistém penzionu Panorama plně vyhovovalo našim potřebám. Z terasy jsme měly výhled na moře, zahrada byla udržovaná, cikády z přilehlého olivového hájku koncertovaly od rána do večera a tím doplňovaly celkovou atmosféru prostředí. Snad jediná věc, která pro nás byla trochu nezvyklá, bylo vhazování použitého toaletního papíru po vykonané potřebě do, k tomu určené, nádoby. Díky tomu však, že byl denně prováděn úklid pokoje a přilehlých prostor, nijak neutrpělo naše estetické cítění.Vzhledem k tomu, že jsme se stravovaly privátně, okusily jsme řeckou kuchyni pouze dvakrát. V přilehlém supermarketu jsme dostaly všechno, co jsme potřebovaly - potraviny, zeleninu, ovoce, drogistické zboží, suvenýry...Na pláž vzdálenou asi čtvrt hodiny chůze mezi vilkami a zahradami jsme chodily rády a vstřebávaly krásy místní flory.Vstup na písčitou pláž umožňovaly schody, které nebyly příliš bezpečné. Moře bylo průzračně čisté a teplota přiměřená místní teplotě. Koupání na otevřeném moři bylo osvěžující a báječné. Výlet lodí za želvami caretta caretta byl velmi příjemný hlavně také díky kapitánovi. Moc jsme si to užívaly a měly dokonce štěstí na dva exempláře. Z lodě se naskýtal pohled na nádhernou scenérii přírody.Vzhledem k tomu, že jsem během dovolené utrpěla úraz (špatný nášlap, pád ze schodů na kámen, roztržená ruka, šití), hodnotím vše, co se po samotném úrazu odehrávalo, jako bezchybné. První pomoc mi poskytla řecká rodina přímo na pláži z přilehlého penzionu, následně naše delegátka, paní Lenka Tučková přivolala lékaře, který během dvaceti minut přijel přímo do penzionu za mnou a po ohledání rozsahu mého zranění rozhodl o šití rány. Převezl mě i s mojí dcerou do přilehlého města Allikanás, kde se nacházela ordinace a kde provedl konečné ošetření. Zde jsme také kontaktovaly naši pojišťovnu. Po ošetření nás odvezla zdravotní sestra zpět do penzionu Panorama. Ob druhý den přijel opět do penzionu doktor na kontrolu a převaz ruky. Chování všech místních lidí bylo velmi empatické, srdečné a vlídné. Se samotnými službami naší delegátky, paní Lenky Tučkové jsme byly velmi spokojeny. Po celou dobu pobytu s námi byla ve spojení a v případě potřeby, vše okamžitě zařídila.Naše dovolená byla nádherná a díky lidem, se kterými jsme se v Řecku setkaly, nezapomenutelná. Rozhodně se chceme v příštím roce na tato místa vrátit.Děkujeme cestovní kanceláři VIAMARE za profesionální služby.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Radana, 31.07.2017
9
Dovolená v klidném prostředí
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou jsme strávili v klidném a nerušeném prostředí. Ubytování bylo příjemné a ...
Celkový dojem
Dovolenou jsme strávili v klidném a nerušeném prostředí. Ubytování bylo příjemné a též majitelé studia byli vstřícní a milí. Práce delegáta byla velmi dobrá, věnoval se nám jak nejvíce mohl. Moře bylo čisté a krásně průzračné. Z balkónu se na něm odráželo několik modrých barev od tyrkysové až po tmavě modrou. Též pláže byly dostupné a dalo se najít i zasuté malé pláže, kde jsme byli ponejvíce sami. Výlety jsme absolvovali již loni a byli jsme s nimi opravdu spokojeni.Děkujeme za krásnou dovolenou.Maria, Pavla a Marie
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dvořáková, 25.08.2016
8
Panorama
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkově jsme byli velmi spokojeni, nevyhledáváme velká letoviska a to Amoudi plní na ...
Celkový dojem
Celkově jsme byli velmi spokojeni, nevyhledáváme velká letoviska a to Amoudi plní na 100%, pláž sice malá, ale skoro bez lidí, ubytování skromné, ale čisté.V krámku se dá koupit vše i jar, který na apartmánech chybí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Husáková Šárka, 11.08.2016
8
Spokojenost
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ze Zakynthosu jsem byla nadšená. Oblast Amoudi je velice klidná, vhodná pro rodiny s ...
Celkový dojem
Ze Zakynthosu jsem byla nadšená. Oblast Amoudi je velice klidná, vhodná pro rodiny s dětmi nebo romantické povahy. Ubytování je skromné, ale čisté a denně chodila uklízečka na takový základní úklid. Pláž je 2 minuty od ubytování. Plaze jsou čisté a písčité. Co se týká výletu. Byla jsem na Pláži ztroskotání a byl to krásný zážitek. Je tam i více výletů, např. Plavení se za želvami a pozorování. S delegátem Pavlem Kušnírem jsem byla absolutně spokojená. Ochotný od začátku do konce. Pokud bych si někdy nějakou dovolenou chtěla zopakovat, bylo by to právě dovolená na Zakynthosu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dominika Mastilová, 07.08.2016
8
Amoudi, Panorama
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Amoudi je poklidné místo, je zde několik restaurací a obchod je hned za rohem ...
Celkový dojem
Amoudi je poklidné místo, je zde několik restaurací a obchod je hned za rohem ubytování Panorama. Kousíček od Panoramy jsou 2 písčité pláže, nejsou ohromné, ale pro tuto lokalitu jsou dostačující. Je zde velmi pozvolný vstup do moře, takže vhodné i pro děti. Apartmán v Panoramě je skromný, ale čistý. Úklid byl obden (vynesení košů, ustlání postelí a vytření). Pokud nebydlíte v přízemí, je zde z balkonků výhled na moře. Navíc jsou balkonky dobře situované, takže sluníčko na ně svítí jen ráno a poté už je na nich pořád stín. Zahrada u Panoramy je hezky udržovaná, je zde tráva a spousta květin, další možné posezení a také menší dětské hřiště s houpačkami a klouzačkou. V blízkosti Panoramy jsou dostupné 2 bazény s lehátky, které můžete využívat, když si něco dáte.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavlína Konrádová, 27.06.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour