Recenze - PANORAMA (AM)

Zobrazit ubytování
8,8
13 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,6
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
příjemná dovolená na krásném ostrově

Dovolená v klidném, krásném místě v blízkosti pláže dál od turistického ruchu.

Celkový dojem

Dovolená v klidném, krásném místě v blízkosti pláže dál od turistického ruchu.

Poloha

Pláž v blízkosti písečná, pozvolný vstup. K použití bazén ve vedlejším hotelu a baru.

Ubytování

Jednoduché vybavení pokojů, čisté, pravidelný denní úklid. V patře s výhledem na moře. Kuchyňský kout vybaven základními potřebami. Pro ty kdo jezdí k moři za mořem naprosto dostačující.

Stravování

Vlastní, obchod hned vedle ubytování, v blízkém okolí několik restaurací.

Další služby

Delegátky k dispozici na telefonu. Nabídky výletu po okolí k dispozici. Vzhledem k tomu, že nepreferujme masivně organizované akce, pronajali jsme si vůz a procestovali ostrov po vlastní ose.

Věra
12.07.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásné prodlužení léta

Dlouhý pobyt na klidném, turistikou nezatíženém místě. Kromě prvních tří větrných dnů a jednoho deštivého krásné počasí, jasno, nebo oblačno, slunění, koupání ve vlnách a procházky po okolí. Lehátka zdarma u pláže a občerstvení v ...

Celkový dojem

Dlouhý pobyt na klidném, turistikou nezatíženém místě. Kromě prvních tří větrných dnů a jednoho deštivého krásné počasí, jasno, nebo oblačno, slunění, koupání ve vlnách a procházky po okolí. Lehátka zdarma u pláže a občerstvení v restauraci Achilion hned vedle. Kuchyně a obsluha restaurace je perfektní. Zajímavá byla také možnost sledovat začínající sklizeň oliv. Celkový dojem - úplná spokojenost.

Poloha

Okolí hotelu klidné, skoro vesnické, k moři i do restaurace pár desítek metrů. Lehátka na udržovaném trávníku nad mořem, odtud schody asi 5 metrů dolů k moři. Pláž písečná s pozvolným vstupem do vody. Pěkný pohled na nedalekou Kefalonii. Dojem z krásných olivových hájů trochu kazí nepořádek a divoké skládky kolem cest.

Ubytování

Pro danou kategorii "studio" je ubytování výborné, s pěkným výhledem z balkónu na moře. Poslední hvězdičku přidám, až si Řekové pořídí větší průměr odpadního potrubí.

Stravování

Vítám možnost si vybrat zda navštívím nějakou restauraci, nebo si něco nakoupím, zpracuji v kuchyňském koutu a zkonzumuji v pohodě na balkóně. S výběrem a kvalitou stravy a nápojů v restauraci Achilion jsem naprosto spokojen.

Další služby

Služby delegátky i řeckého personálu byly výborné. Vzhledem k tomu, že asi nikdo z účastníků zájezdu nebyl na Zakyntosu poprvé, o výlety nebyl velký zájem.

Jan Just
20.10.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Fajn dovolená

Opravdu jsem si odpočinul.

Celkový dojem

Opravdu jsem si odpočinul.

Poloha

Pláž menší ale dostačující. Do většího letoviska cca. 30min pěšky.

Ubytování

Čisto, blízko moře, obchod i taverny.

Stravování

V tavernách vstřícný personál. Vše co jsem si objednal chutnalo. Já jsem se nesetkal s žádným problémem.(někde i jídelní lístky v češtině)

Další služby

Delegát byl vstřícný a choval se profesionálně.

Zdeněk Reichl
17.10.2018
6,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 2
OKOLÍ 7
STRAVA 9
dovolená odpovídající mému očekávání

Místo vhodné pro "přírodní" pobytovou dovolenou i s malými dětmi. Klidné místo, teplé čisté moře, Nepřeplněná písečná pláž, Možnost individuálního kvalitního stravování v restauraci s nabídka čerstvých ryb, a řeckých specialit. Možnost ...

Celkový dojem

Místo vhodné pro "přírodní" pobytovou dovolenou i s malými dětmi. Klidné místo, teplé čisté moře, Nepřeplněná písečná pláž, Možnost individuálního kvalitního stravování v restauraci s nabídka čerstvých ryb, a řeckých specialit. Možnost nákupu základních potřeb v blízkém obchůdku. Možnost pobýt na "divoké pláži". Případně možnost vyjet do rušnějších částí ostrova. Vše je v dosahu. Včetně míst kudy kráčela historie....

Poloha

Malá klidná vesnička, malé pláže, čisté teplé moře. Příjemná klidná atmosféra. Žádné lázeňské promenády ani obchodní centra. Žádné noční podniky v doslechu.

Ubytování

Umístění 9-10Velikost studia 5-6 (spíše malé)Vybavení - málo úložných prostor pro delší pobyt - vhodné spíše pro krátkodobí pobyt (prodloužený víkend) S čistotou a funkčností však trochu na hraně......

Stravování

Měla jsem pobyt bez předem objednaného stravování. Vždy jsme si zašli do restaurace, taverny, baru na to, na co jsme měli právě chuť a hlad. Nabídkou, kvalitou jsem byla spokojená. (převážně Achilion, Gyros)

Další služby

Byli jsme na výletě "s názvem okruh ostrovem....... bylo příjemné, že jsme byly malá skupinka, jeli jsme mikrobusem. Očekávali jsme výlet, na jakých jsme byli v minulosti.... to znamená s návštěvou zajímavých míst a výkladem k danému místu.Výlet se však v průběhu dne proměnil především na "shopping trip" - přestože na trase a v blízkosti doporučených obchůdků bylo celá řada zajímavosti (stavebních, přírodních, kulturních, historických, atd.....) na které však nevybyl čas......Proto tento výlet nehodnotím vysokou známkou.

Zdeňka
01.09.2018