Zakynthos - Výlety

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Zakynthos si můžete vybrat z následujících výletů (výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby.):


 • Okruh ostrovem - ochutnávka místního vína v Agios Nikolaos, možnost koupání nebo nalodění na malé čluny a návštěva Modrých jeskyní (cca 7 €), úchvatná vyhlídka na proslulou pláž Ztroskotání s vrakem pirátské lodi, možnost nákupu tradičních ostrovních produktů a výrobků v horské vesnici Anafonitria, návštěva vesnice Maries s kostelem, kde kázala Máří Magdaléna, Exo Chora - nejstarší olivovník na ostrově, návštěva lisovny olivového oleje v Macheradu.
  (orientační cena: 33 €, děti do 12 let: 16,50 €)

 • Plavba lodí na pláž Ztroskotání - Naskytnou se Vám nesčetné výhledy na nádherné a členité pobřeží celého ostrova a budete ohromeni krásou Modrých jeskyní. V programu je zahrnuto i koupání na proslulé pláži Ztroskotání a na dalším místě určeném kapitánem (u Modrých jeskyní nebo na jiném místě).
  (orientační cena: 33 €, děti do 12 let: 16,50 €)

 • Výprava za želvami Caretta-Caretta - malou výletní lodí z Limni Keri, prohlídka jeskyní Keri, vyhlížení želv, zastávka na ostrově Marathonisi, koupání.
  (orientační cena: Amoudi a Laganas: 33 €, děti do 12 let: 16,50 €, Limni Keri: 16,50 €, děti do 12 let: 8,50 €)

 • Ostrov Kefalonie - autobusem do Agios Nikolaos a pak plavba trajektem na Kefalonii, návštěva kláštera Agios Gerasimos, patrona Kefalonie, jeskyně Drogarati (vstup cca 5 €, jezero Melissani - plavba do nitra jeskyně (vstup cca 7 €), Agia Efimia, fotozastávka nad pláží Mirtos.
  (orientační cena: 61 €, děti do 12 let: 42 €)

 • Olympia - plavba trajektem z hlavního města do Killini, návštěva prvního olympijského stadionu s možností návštěvy archeologického muzea (vstup cca 9 €).
  (orientační cena: 66 €, děti do 12 let: 44 €)

 • Řecký večer - tradiční „řecký večer“ v taverně Verdsaio v podhorské vesničce Pigadakia s večeří, programem a neomezenou konzumací vína! Živá hudba, představení tradičních řeckých tanců, taneční lekce pro odvážné.
  (orientační cena: Amoudi: 22 €, děti do 12 let: 15 €, Limni Keri, Laganas: 33 €, děti do 12 let: 16,50 €)

 • Škola potápění - více zde


Viamare doporučuje:


 • Vydejte se do vnitrozemí ostrova Zakynthos a budete překvapeni jeho velmi tradičním rázem, čeká Vás řada starých vesnic, klášterů, zahrad se starobylými olivovníky a další záplavou zeleně.
 • Využijte nabídky malých motorových člunů a vydejte se alespoň kousek na západní pobřeží ostrova, kde je nejrozsáhlejší systém podmořských jeskyní s řadou nádherných malých zákoutí, pláží a zálivů.
 • Hlavní město Zakynthos je doslova klenotem ostrova, čilý přístav s řadou muzeí, památníků, kostelů, náměstí a s obchodní pěší zónou.

Další zajímavosti ostrova Vám na místě doporučí zástupce Viamare.

Na ostrově Zakynthos Viamare doporučuje

PANORAMA (Limni Keri) - Zakynthos
First Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Dítě výhodně
KlimatizaceVýhled na mořeWi-Fi (bez záruky) Parkování u letiště zdarma
DIONYSIA - Zakynthos
First Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Dítě výhodně
Klimatizace Parkování u letiště zdarma
LEONIDAS - Zakynthos
First Minute
Novinka
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Dítě výhodně
KlimatizaceWi-Fi (bez záruky) Parkování u letiště zdarma

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour