LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Výlety na Zakynthosu

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

8 zájezdů

Tipy na výlety

Dovolenou na Zakynthosu si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z vašeho letoviska, dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Okruh ostrovem

Ochutnávka místního vína, možnost koupání nebo návštěva ,,Modrých jeskyní“ (cca 7 €), vyhlídka na proslulou pláž Ztroskotání s vrakem pirátské lodi, možnost nákupu tradičních ostrovních produktů a výrobků v horské vesnici, návštěva vesnice Maries s kostelem, kde kázala Máří Magdalena, Exo Chora – nejstarší olivovník na ostrově, návštěva lisovny olivového oleje.

Orientační cena: 39€/dospělý, 19€/dítě do 12 let. 

Plavba kolem ostrova

Výhledy na nádherné pobřeží celého ostrova a Modré jeskyně, za dobrých povětrnostních podmínek i koupání na proslulé pláži Ztroskotání (Navagio) a na dalším místě určeném kapitánem.

Orientační cena: 39€/dospělý, 19€/dítě do 12 let.

Výprava za želvami Caretta-Caretta

Jeskyně Keri, vyhlížení želv, zastávka na ostrově Marathonisi, koupání.

Orientační cena: 
- ceny pro oblast Limni Keri: 25€/dospělý; 12,5€/dítě do 12 let
- ceny pro oblasti Amoudi a Laganas: 39€/dospělý; 19€/dítě do 12 let 

Kefalonie

Plavba trajektem na ostrov Kefalonie, návštěva kláštera Agios Gerasimos, jeskyně Drogarati (vstupné cca 5 €), jezero Melissani - plavba do nitra jeskyně (fakultativně za poplatek cca 7 €), Agia Efimia, fotozastávka nad pláží Mirtos.

Orientační cena: 77€/dospělý, 54€/dítě do 12 let. 

Řecký večer

Tradiční "řecký večer" ve vesničce Kambi s večeří, programem a neomezenou konzumací vína. Živá hudba, představení tradičních řeckých tanců, taneční lekce pro odvážné.

Orientační cena: 45€/dospělý, 23€/dítě do 12 let. 

DIONYSIA SUITES

29.července 8 dní Bez stravování
-17%
18 391 / os.

DAKIS

9.září 8 dní Bez stravování
-17%
15 631 / os.

ASTIR BEACH

29.července 8 dní Polopenze
-12%
19 955 / os.

ASTIR PALACE

29.července 8 dní All inclusive
-12%
20 783 / os.

MEDITERRANEAN BEACH RESORT

12.srpna 8 dní Polopenze
-12%
31 179 / os.

VALAIS

29.července 8 dní Bez stravování
-12%
20 691 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu