Alikanas - Letovisko

Letovisko Alikanas leží stejně tak jako Xehoriati a Amoudi na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Vedle letoviska Alikanas je ještě rušnější letovisko Alikés. Obě letoviska Alikanas a Alikés od sebe odděluje krásná písečná pláž. Z letoviska Alikanas do Alikés můžete dojít za pár minut po pláži nebo po místní komunikaci, která je lemovaná obchody a tavernami. Kdysi zde bývaly solné doly a právě ty daly oběma letoviskům jména.


Prázdninové letovisko Alikanas je v úrodném údolí plném olivovníků a tak Vám doporučujeme využít polohu Alikanas k příjemným procházkám do přírody. Pláž v Alikanas je opravdu výjimečná, je písečná s pozvolným vstupem do vody a je ideální i pro rodiny s malými dětmi. Voda je zde čistá a má překrásnou modrou barvu. Na pláži je možné pronajmout si lehátka a slunečníky.


Z Alikanas jezdí pravidelná autobusová linka (četnost závislá na sezóně) do hlavního města ostrova Zakynthos, které je vzdáleno asi 20 km. Odtud jezdí mnoho spojů do okolních turistických center.


Transfer


Transfer z letiště (cca 20 km) potrvá asi 30 minut (v závislosti na provozu).


To nejdůležitější o ZAKYNTHOS - ALIKANAS


Velmi hezká písečná pláž s pozvolným vstup do moře a s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, obchody, restaurace, lékař, lékarna, bankomat, možnost vodních sportů a pronájem motorových člunů, možnost půjčení motorových vozidel a kol přes zástupce Viamare.


Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Alikanas Viamare doporučuje

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour