LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Kapsali na ostrově Kythira

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Kapsali zamilujete:

Písečnou pláž s občasnými oblázky již několik let za sebou Evropská unie ocenila Modrou vlajkou, takže si tu užijete opravdu prvotřídní podmínky.

Centrum letoviska lemuje pobřežní promenáda s pestrou nabídkou taveren, restaurací, plážových barů a kaváren.

V sousední Choře vás ohromí zbytky benátského hradu a opevnění a v úzkých uličkách s bělostnými domy objevíte spoustu rozkošných obchůdků.

Poznejte Kapsali

Na pláži v Kapsali prolenošíte bez výčitek klidně celé dny. Písečná pláž s občasnými oblázky je dlouhá téměř půl kilometru a již několik let za sebou ji Evropská unie ocenila Modrou vlajkou. Část pláže je organizovaná, takže vám tu v pohodě půjčí lehátko i slunečník. Půjčit si můžete i kajak nebo šlapadlo a doplout až k pláži Sparagario, která se schovává mezi útesy. Kdo ví, třeba cestou potkáte i želvu Green Turtle, která má právě zde svůj domov. Centrum letoviska lemuje pobřežní promenáda s tavernami, restauracemi, plážovými bary a kavárnami. Až dokonale poznáte jejich nabídku, vydejte se k majáku nebo ke kostelu Agios Georgios, odkud je krásný výhled na celé Kapsali a sousední město Chora s benátským hradem a starobylým centrem.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

MELY

11.června 11 dní Bez stravování
-19%
18 990 Kč / os.

APHRODITE

23.července 11 dní Bez stravování
-15%
21 059 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu