Kapsali na ostrově Kythira

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 zájezdů

3 důvody, proč si Kapsali zamilujete:

Písečnou pláž s občasnými oblázky již několik let za sebou Evropská unie ocenila Modrou vlajkou, takže si tu užijete opravdu prvotřídní podmínky.

Centrum letoviska lemuje pobřežní promenáda s pestrou nabídkou taveren, restaurací, plážových barů a kaváren.

V sousední Choře vás ohromí zbytky benátského hradu a opevnění a v úzkých uličkách s bělostnými domy objevíte spoustu rozkošných obchůdků.

Poznejte Kapsali

Na pláži v Kapsali prolenošíte bez výčitek klidně celé dny. Písečná pláž s občasnými oblázky je dlouhá téměř půl kilometru a již několik let za sebou ji Evropská unie ocenila Modrou vlajkou. Část pláže je organizovaná, takže vám tu v pohodě půjčí lehátko i slunečník. Půjčit si můžete i kajak nebo šlapadlo a doplout až k pláži Sparagario, která se schovává mezi útesy. Kdo ví, třeba cestou potkáte i želvu Green Turtle, která má právě zde svůj domov. Centrum letoviska lemuje pobřežní promenáda s tavernami, restauracemi, plážovými bary a kavárnami. Až dokonale poznáte jejich nabídku, vydejte se k majáku nebo ke kostelu Agios Georgios, odkud je krásný výhled na celé Kapsali a sousední město Chora s benátským hradem a starobylým centrem.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

AFRODITÉ

23.srpna 12 dní Bez stravování
-35%
13 990 Kč / os.

PORTO DELFINO

23.srpna 12 dní Snídaně
-8%
30 590 Kč / os.

MELY

23.srpna 12 dní Bez stravování
-36%
13 990 Kč / os.